Ελλάδα

| Αριθμός εξαρτήματος: | FDLL4150 |
|---|---|
| Κατασκευαστής / Μάρκα: | Fairchild (onsemi) |
| Μέρος της περιγραφής: | RECTIFIER DIODE, 0.2A, 50V |
| Φύλλα δεδομένων: | None |
| Κατάσταση RoHs: | Lead free / RoHs compliant |
| Πληρωμή: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Τρόπος αποστολής: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Μερίδιο: |
Ship From: Hong Kong
| Ποσότητα | Τιμή μονάδας |
|---|---|
| 1+ | $0.0415 |
Online υποβολές RFQ: Γρήγορες απαντήσεις, καλύτερες τιμές!
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν | 1 V @ 200 mA |
| Τάσης - DC Reverse (VR) (Max) | 50 V |
| Τεχνολογία | Standard |
| Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή | SOD-80 |
| Ταχύτητα | Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed |
| Σειρά | - |
| Χρόνος επαναφοράς Reverse (TRR) | 6 ns |
| Συσκευασία / υπόθεση | DO-213AC, MINI-MELF, SOD-80 |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Πακέτο | Bulk |
| Θερμοκρασία λειτουργίας - Σύνδεση | 175°C (Max) |
| τοποθέτηση Τύπος | Surface Mount |
| Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr | 100 nA @ 50 V |
| Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) | 200mA |
| Χωρητικότητα @ VR, F | 2.5pF @ 0V, 1MHz |
| FDLL4150 Λεπτομέρειες PDF [English] | FDLL4150 PDF - EN.pdf |




FDLL4150
Η Y-IC είναι διανομέας ποιότητας προϊόντων της μάρκας onsemi. Παρέχουμε στους πελάτες τα καλύτερα προϊόντα και υπηρεσίες.
Το FDLL4150 είναι μια μονοάνοδος διόδου εξολοκλήρου σε συσκευασία επιφάνειας SOD-80. Σχεδιασμένη για εφαρμογές χαμηλής ισχύος που απαιτούν διακριτικά σήματος χαμηλής ισχύος.
Συσκευασία επιφάνειας
Διόδου για μικρά σήματα
Χαμηλή εμπρόσθια τάση
Γρήγορος χρόνος ανάκτησης ανάποδης ροής
Συμπαγές μέγεθος για σχεδιασμούς με περιορισμένο χώρο
Αποτελεσματική μεταφορά ισχύος με χαμηλή εμπρόσθια τάση
Υποστηρίζει υψηλές ταχύτητες εναλλαγής
Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία επιφάνειας SOD-80
Χωρητικότητα 2,5 pF στα 0 V, 1 MHz
Μέγιστη θερμοκρασία ζωνης 175°C
Το FDLL4150 είναι ενεργό προϊόν. Δεν υπάρχουν γνωστά ισοδύναμα ή εναλλακτικά μοντέλα αυτή τη στιγμή. Για περαιτέρω βοήθεια, παρακαλούμε επικοινωνήστε με την ομάδα πωλήσεών μας μέσω της ιστοσελίδας.
Ηλεκτρονικά χαμηλής ισχύος
Κυκλώματα διαμόρφωσης σήματος
Εφαρμογές διορθωτών
Η πιο ενημερωμένη προδιαγραφή του FDLL4150 διατίθεται στην ιστοσελίδα μας. Συνιστούμε να κατεβάσετε το φύλλο δεδομένων για να ενημερωθείτε περαιτέρω σχετικά με τις τεχνικές προδιαγραφές και τις επιδόσεις του προϊόντος.
Συστήνεται στους πελάτες να λάβουν προσφορές για το FDLL4150 μέσω της ιστοσελίδας μας. Λάβετε μια προσφορά τώρα και εκμεταλλευτείτε την προσφορά περιορισμένου χρόνου.
FAIRCHILD LL-34
DIODE GEN PURP 70V 200MA SOD80
FSC
DIODE GEN PURP 100V 200MA SOD80
DIODE GEN PURP 50V 200MA SOD80
DIODE GEN PURP 75V 200MA SOD80
SUNMATE SOD-80
RECTIFIER DIODE, 0.2A, 70V
DIODE GEN PURP 100V 200MA SOD80
DIODE GEN PURP 100V 200MA SOD80
FDLL4148_NL FSC
DIODE GEN PURP 75V 200MA SOD80
DIODE GEN PURP 100V 200MA SOD80
DIODE GEN PURP 100V 200MA SOD80
DIODE GEN PURP 180V 200MA SOD80
DIODE GEN PURP 100V 200MA SOD80
FAIRCHILD LL34
DIODE GEN PURP 100V 200MA SOD80
RECTIFIER DIODE, 0.2A, 100V, DO-
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Άρθρα





2023/12/20
2025/04/17
2025/02/11
2024/08/29
FDLL4150Fairchild Semiconductor |
Ποσότητα*
|
Τιμή-στόχος (USD)
|