Ελλάδα
| Αριθμός εξαρτήματος: | VJ0805D331KXAAT |
|---|---|
| Κατασκευαστής / Μάρκα: | Electro-Films (EFI) / Vishay |
| Μέρος της περιγραφής: | CAP CER 330PF 50V NP0 0805 |
| Φύλλα δεδομένων: |
|
| Κατάσταση RoHs: | Lead free / RoHs compliant |
| Πληρωμή: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Τρόπος αποστολής: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Μερίδιο: |
Ship From: Hong Kong
| Ποσότητα | Τιμή μονάδας |
|---|---|
| 1+ | $0.305 |
Online υποβολές RFQ: Γρήγορες απαντήσεις, καλύτερες τιμές!
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Τάση - Ονομαστική | 50V |
| Ανοχή | ±10% |
| Πάχος (Max) | 0.057" (1.45mm) |
| Συντελεστής θερμοκρασίας | C0G, NP0 |
| Standard Πακέτο | 3,000 |
| Μέγεθος / Διαστάσεις | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
| Σειρά | VJ HIFREQ |
| Ακροαματικότητα | - |
| Κατάσταση εξαρτήματος | Active |
| Συσκευασία | Tape & Reel (TR) |
| Συσκευασία / υπόθεση | 0805 (2012 Metric) |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C ~ 125°C |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| τοποθέτηση Τύπος | Surface Mount, MLCC |
| Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Κατασκευαστής Standard Lead Time | 32 Weeks |
| μόλυβδος Style | - |
| μόλυβδος Απόσταση | - |
| Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Ύψος - Καθήμενοι (Max) | - |
| Χαρακτηριστικά | High Q, Low Loss |
| Λεπτομερής περιγραφή | 330pF ±10% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) |
| χωρητικότητα | 330pF |
| εφαρμογές | RF, Microwave, High Frequency |
| VJ0805D331KXAAT Λεπτομέρειες PDF [English] | VJ0805D331KXAAT PDF - EN.pdf |




CAP CER 330PF 200V NP0 0805
CAP CER 330PF 100V NP0 0805
CAP CER 330PF 50V NP0 0805
CAP CER 330PF 50V NP0 0805
CAP CER 330PF 50V NP0 0805
CAP CER 330PF 25V NP0 0805
CAP CER 330PF 200V NP0 0805
CAP CER 330PF 100V NP0 0805
CAP CER 330PF 50V NP0 0805
CAP CER 330PF 100V NP0 0805
CAP CER 330PF 25V NP0 0805
CAP CER 330PF 200V NP0 0805
CAP CER 330PF 50V NP0 0805
CAP CER 330PF 100V NP0 0805
CAP CER 330PF 200V NP0 0805
CAP CER 330PF 25V NP0 0805
CAP CER 330PF 25V NP0 0805
CAP CER 330PF 25V NP0 0805
CAP CER 330PF 100V NP0 0805
CAP CER 330PF 100V NP0 0805
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Άρθρα






2025/01/23
2025/08/11
2025/01/26
2025/01/24
VJ0805D331KXAATElectro-Films (EFI) / Vishay |
Ποσότητα*
|
Τιμή-στόχος (USD)
|