EPCOS (TDK) B43255A5476M
Αριθμός εξαρτήματος: B43255A5476M
Κατασκευαστής / Μάρκα: EPCOS (TDK)
Μέρος της περιγραφής: CAP ALUM 47UF 20% 450V SNAP
Φύλλα δεδομένων: None
Κατάσταση RoHs: Lead free / RoHs compliant
    Αξιολόγηση τάσης 450V
    Ανοχή ±20%
    Surface Mount Οικόπεδο -
    Μέγεθος / Διαστάσεις 0.866" Dia (22.00mm)
    Σειρά B43255
    Ripple Current 390mA @ 120Hz
    Πόλωση Polar
    Κατάσταση εξαρτήματος Active
    Συσκευασία Bulk
    Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can - Snap-In
    Χαρακτηριστικό προϊόντος Τιμή χαρακτηριστικού
    Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 105°C
    τοποθέτηση Τύπος Through Hole
    Ισόβια @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
    μόλυβδος Απόσταση 0.394" (10.00mm)
    Αντίσταση -
    Ύψος - Καθήμενοι (Max) 1.260" (32.00mm)
    ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) -
    χωρητικότητα 47µF