Ελλάδα
| Αριθμός εξαρτήματος: | 346-044-540-201 |
|---|---|
| Κατασκευαστής / Μάρκα: | EDAC Inc. |
| Μέρος της περιγραφής: | CONN EDGE DUAL FMALE 44POS 0.125 |
| Φύλλα δεδομένων: |
|
| Κατάσταση RoHs: | |
| Πληρωμή: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Τρόπος αποστολής: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Μερίδιο: |
Ship From: Hong Kong
| Ποσότητα | Τιμή μονάδας |
|---|---|
| 25+ | $8.5904 |
Online υποβολές RFQ: Γρήγορες απαντήσεις, καλύτερες τιμές!
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Σειρές τερματισμού | 2 |
| Λήξη | Wire Wrap |
| Σειρά | 346 |
| ΔΙΑΒΑΣΤΕ | Dual |
| Πίσσα | 0.125' (3.18mm) |
| Πακέτο | Bulk |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C ~ 105°C |
| Αριθμός σειρών | 2 |
| Αριθμός θέσεων / Bay / Σειρά | 22 |
| Αριθμός θέσεων | 44 |
| τοποθέτηση Τύπος | Through Hole |
| Υλικό - Μόνωση | Polyester Thermoplastic |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Γένος | Female |
| φλάντζα Χαρακτηριστικό | - |
| Χαρακτηριστικά | - |
| Επικοινωνία Τύπος | Cantilever |
| Επικοινωνία Υλικό | Copper Alloy |
| Επικοινωνία Τέλος Πάχος | 10.0µin (0.25µm) |
| Επικοινωνία Finish | Gold |
| Χρώμα | Green |
| Τύπος κάρτας | Non Specified - Dual Edge |
| Πάχος κάρτας | 0.054' ~ 0.070' (1.37mm ~ 1.78mm) |
| Αριθμός προϊόντος βάσης | 346-044 |




CONN EDGE DUAL FMALE 44POS 0.125
CONN EDGE DUAL FMALE 44POS 0.125
CONN EDGE SGL FMALE 44POS 0.125
CONN EDGE SGL FMALE 44POS 0.125
CONN EDGE DUAL FMALE 44POS 0.125
CONN EDGE DUAL FMALE 44POS 0.125
CONN EDGE SGL FMALE 44POS 0.125
CONN EDGE SGL FMALE 44POS 0.125
CONN EDGE SGL FMALE 44POS 0.125
CONN EDGE DUAL FMALE 44POS 0.125
CONN EDGE DUAL FMALE 44POS 0.125
CONN EDGE DUAL FMALE 30POS 0.100
CONN EDGE SINGLE FML 19POS 0.100
CONN EDGE SGL FMALE 44POS 0.125
CONN EDGE DUAL FMALE 44POS 0.125
CONN EDGE SGL FMALE 44POS 0.125
CONN EDGE SGL FMALE 44POS 0.125
CONN EDGE DUAL FMALE 44POS 0.125
CONN EDGE SGL FMALE 44POS 0.125
CONN EDGE DUAL FMALE 44POS 0.125
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Άρθρα







2025/02/23
2025/01/22
2025/07/16
2025/07/22
346-044-540-201EDAC Inc. |
Ποσότητα*
|
Τιμή-στόχος (USD)
|