Ελλάδα
| Αριθμός εξαρτήματος: | PI90LV9637WEX |
|---|---|
| Κατασκευαστής / Μάρκα: | Diodes Incorporated |
| Μέρος της περιγραφής: | IC RECEIVER 0/2 8MSOP |
| Φύλλα δεδομένων: |
|
| Κατάσταση RoHs: | |
| Πληρωμή: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Τρόπος αποστολής: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Μερίδιο: |
Ship From: Hong Kong
Online υποβολές RFQ: Γρήγορες απαντήσεις, καλύτερες τιμές!
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Τάσης - Προμήθεια | 3V ~ 3.6V |
| Τύπος | Receiver |
| Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή | 8-MSOP |
| Σειρά | - |
| Πρωτόκολλο | LVDS |
| Συσκευασία / υπόθεση | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Πακέτο | Tape & Reel (TR) |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C ~ 85°C |
| Αριθμός Οδηγοί / Δέκτες | 0/2 |
| τοποθέτηση Τύπος | Surface Mount |
| Διπλός | - |
| Ρυθμός δεδομένων | 400Mbps |
| Αριθμός προϊόντος βάσης | 90LV9637 |
| PI90LV9637WEX Λεπτομέρειες PDF [English] | PI90LV9637WEX PDF - EN.pdf |




PI90LV9637WEX
H-Y-IC, αξιόπιστος διανομέας της μάρκας Diodes. Προσφέρουμε στους πελάτες μας τα καλύτερα προϊόντα και υπηρεσίες.
Το PI90LV9637WEX είναι ένας διπλός δέκτης χαμηλής τάσης διαφορικής σηματοδοσίας (LVDS) που λειτουργεί με τάση τροφοδοσίας από 3V έως 3,6V. Σχεδιάστηκε για να λαμβάνει διαφορικά δεδομένα και να τα μετατρέπει σε μονοσήμαντα CMOS λογικά επίπεδα.
• Διπλός δέκτης LVDS
• Ταχύτητα δεδομένων 400Mbps
• Τάση τροφοδοσίας 3V έως 3,6V
• Λάδι λειτουργίας από -40°C έως 85°C
• Επικεφαλής επιφανειακής συναρμολόγησης
• Υψηλή ταχύτητα μετάδοσης δεδομένων
• Χαμηλή κατανάλωση ενέργειας
• Ευρύ φάσμα θερμοκρασιών λειτουργίας
• Εξοικονόμηση χώρου με το σύστημα επιφανειακής συναρμολόγησης
Ο PI90LV9637WEX συσκευάζεται σε συσκευασία TSSOP 8 (0,118", πλάτος 3,00mm) ή MSOP 8, κατάλληλη για επιφανειακή συναρμολόγηση.
Ο PI90LV9637WEX είναι αποσυρθέν προϊόν. Ενδέχεται να υπάρχουν ισοδύναμα ή εναλλακτικά μοντέλα διαθέσιμα. Παρακαλούμε επικοινωνήστε με την ομάδα πωλήσεών μας μέσω της ιστοσελίδας μας για περισσότερες πληροφορίες.
• Συστήματα υψηλής ταχύτητας επικοινωνίας δεδομένων
• Εφαρμογές βίντεο και εικόνας
• Βιομηχανικός αυτοματισμός και συστήματα ελέγχου
Η πιο αξιόπιστη διαστασιολόγηση για το PI90LV9637WEX είναι διαθέσιμη στην ιστοσελίδα μας. Συνιστάται στους πελάτες να την κατεβάσουν για τις πιο πρόσφατες πληροφορίες προϊόντος.
Λάβετε προσφορά για τον PI90LV9637WEX μέσω της ιστοσελίδας μας. Προσφορά περιορισμένου χρόνου - επικοινωνήστε τώρα για τις καλύτερες τιμές και διαθεσιμότητα.
IC RECEIVER 0/4 8SOIC
PI90LV211QEX PERICOM
IC TRANSCEIVER HALF 2/2 16TSSOP
IC RECEIVER 0/2 8MSOP
IC CROSSPOINT SW 2 X 2:2 28QSOP
IC TRANSCEIVER HALF 1/1 8MSOP
IC RECEIVER 0/2 8MSOP
PI90LV386AEX PERICOM
IC RECEIVER 0/4 8SOIC
IC TRANSCEIVER HALF 2/2 16TSSOP
IC RECEIVER 0/16 64TSSOP
IC DRIVER 16/0 64TSSOP
IC MULTIPLEXER LVDS 1CH 16TSSOP
IC CROSSPOINT SW 2 X 2:2 28TSSOP
IC MULTIPLEXER LVDS 1CH 16SOIC
PI90LV31ALX PERICOM
IC CLK BUFFER 2:6 250MHZ 28TSSOP
IC DRIVER 16/0 64TSSOP
IC MULTIPLEXER LVDS 1CH 16TSSOP
IC CLK BUFFER 2:6 250MHZ 28QSOP
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Άρθρα





2023/12/20
2025/04/17
2025/02/11
2024/08/29
PI90LV9637WEXDiodes Incorporated |
Ποσότητα*
|
Τιμή-στόχος (USD)
|