Ελλάδα
| Αριθμός εξαρτήματος: | PDR5KF-13 |
|---|---|
| Κατασκευαστής / Μάρκα: | Diodes Incorporated |
| Μέρος της περιγραφής: | DIODE GEN PURP 800V 5A POWERDI5 |
| Φύλλα δεδομένων: |
|
| Κατάσταση RoHs: | |
| Πληρωμή: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Τρόπος αποστολής: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Μερίδιο: |
Ship From: Hong Kong
Online υποβολές RFQ: Γρήγορες απαντήσεις, καλύτερες τιμές!
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν | 1.2 V @ 5 A |
| Τάσης - DC Reverse (VR) (Max) | 800 V |
| Τεχνολογία | Standard |
| Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή | PowerDI™ 5 |
| Ταχύτητα | Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io) |
| Σειρά | - |
| Χρόνος επαναφοράς Reverse (TRR) | 500 ns |
| Συσκευασία / υπόθεση | PowerDI™ 5 |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Πακέτο | Tape & Reel (TR) |
| Θερμοκρασία λειτουργίας - Σύνδεση | -65°C ~ 150°C |
| τοποθέτηση Τύπος | Surface Mount |
| Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr | 10 µA @ 800 V |
| Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) | 5A |
| Χωρητικότητα @ VR, F | - |
| Αριθμός προϊόντος βάσης | PDR5 |
| PDR5KF-13 Λεπτομέρειες PDF [English] | PDR5KF-13 PDF - EN.pdf |




PROTOTYPE
RESISTIVE 2 WAY POWER DIVIDER
PROTOTYPE
PROTOTYPE
DIODE GEN PURP 400V 3A POWERDI5
PROTOTYPE
PROTOTYPE
RESISTIVE 2 WAY POWER DIVIDER
PROTOTYPE
PROTOTYPE
KATHREIN SSOP16
PROTOTYPE
DIODE GEN PURP 750V 5A POWERDI5
RF PWR DIVIDER 0HZ-40GHZ MODULE
PROTOTYPE
RF PWR DIVIDER 0HZ-40GHZ MODULE
PDR5K DIODES
DIODE GEN PURP 400V 5A POWERDI5
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Άρθρα





2025/01/2
2025/01/15
2024/04/18
2025/08/13
PDR5KF-13Diodes Incorporated |
Ποσότητα*
|
Τιμή-στόχος (USD)
|