Ελλάδα
| Αριθμός εξαρτήματος: | AP2815CMM-G1 |
|---|---|
| Κατασκευαστής / Μάρκα: | Diodes Incorporated |
| Μέρος της περιγραφής: | IC PWR SWITCH N-CHAN 1:1 8MSOP |
| Φύλλα δεδομένων: |
|
| Κατάσταση RoHs: | |
| Πληρωμή: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Τρόπος αποστολής: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Μερίδιο: |
Ship From: Hong Kong
Online υποβολές RFQ: Γρήγορες απαντήσεις, καλύτερες τιμές!
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Τάσης - Προμήθεια (Vcc / Vdd) | Not Required |
| Τάση - Φορτίο | 2.7V ~ 5.5V |
| Τύπος Αλλαγής | USB Switch |
| Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή | 8-MSOP |
| Σειρά | - |
| Rds On (Τύπος) | 60mOhm |
| Λόγος - Είσοδος: Έξοδος | 1:1 |
| Συσκευασία / υπόθεση | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Πακέτο | Tube |
| Τύπος εξόδου | N-Channel |
| Διαμόρφωση εξόδου | High Side |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Αριθμός Εξόδων | 1 |
| τοποθέτηση Τύπος | Surface Mount |
| διασύνδεση | On/Off |
| Τύπος εισόδου | Non-Inverting |
| Χαρακτηριστικά | Load Discharge, Status Flag |
| Προστασία σφαλμάτων | Current Limiting (Fixed), Over Temperature, Reverse Current, UVLO |
| Τρέχουσες - εξόδου (Max) | 1.5A |
| Αριθμός προϊόντος βάσης | AP2815 |
| AP2815CMM-G1 Λεπτομέρειες PDF [English] | AP2815CMM-G1 PDF - EN.pdf |




AP2815AMMTR-G1-2 DIODES
IC PWR SWITCH N-CHAN 1:1 8MSOP
AP2820 BCD
IC PWR SWITCH N-CHAN 1:1 8MSOP
IC PWR SWITCH N-CHAN 1:1 8SOIC
IC PWR SWITCH N-CHAN 1:1 8MSOP
AP2820AMM BSD
IC PWR SWITCH N-CHAN 1:1 8MSOP
IC PWR SWITCH N-CHAN 1:1 8MSOP
IC PWR SWITCH N-CHAN 1:1 8MSOP
IC PWR SWITCH N-CHAN 1:1 8SOIC
BCD MSOP-8
IC PWR SWITCH N-CHAN 1:1 8SOIC
IC PWR SWITCH N-CHAN 1:1 8MSOP
IC PWR SWITCH N-CHAN 1:1 8SOIC
IC PWR SWITCH N-CHAN 1:1 8SOIC
IC PWR SWITCH N-CHAN 1:1 8SOIC
IC PWR SWITCH N-CHAN 1:1 8SOIC
IC PWR SWITCH N-CHAN 1:1 8SOIC
IC PWR SWITCH N-CHAN 1:1 8MSOP
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Άρθρα






2024/04/11
2024/12/30
2025/08/13
2025/01/21
AP2815CMM-G1Diodes Incorporated |
Ποσότητα*
|
Τιμή-στόχος (USD)
|