Ελλάδα
| Αριθμός εξαρτήματος: | TNPW20101K96BEEF |
|---|---|
| Κατασκευαστής / Μάρκα: | Dale / Vishay |
| Μέρος της περιγραφής: | RES 1.96K OHM 0.1% 2/5W 2010 |
| Φύλλα δεδομένων: |
|
| Κατάσταση RoHs: | |
| Πληρωμή: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Τρόπος αποστολής: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Μερίδιο: |
Ship From: Hong Kong
Online υποβολές RFQ: Γρήγορες απαντήσεις, καλύτερες τιμές!
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Ανοχή | ±0.1% |
| Συντελεστής θερμοκρασίας | ±25ppm/°C |
| Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή | 2010 |
| Μέγεθος / Διαστάσεις | 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm) |
| Σειρά | TNPW e3 |
| Λειτουργία του πίνακα | 1.96 kOhms |
| Ακροαματικότητα | - |
| Ισχύς (Watts) | 0.4W, 2/5W |
| Συσκευασία / υπόθεση | 2010 (5025 Metric) |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Πακέτο | Tape & Reel (TR) |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C ~ 155°C |
| Αριθμός Απολύσεις | 2 |
| Ύψος - Καθήμενοι (Max) | 0.030" (0.75mm) |
| Χαρακτηριστικά | Moisture Resistant |
| Ποσοστό αποτυχίας | - |
| Σύνθεση | Thin Film |
| Αριθμός προϊόντος βάσης | TNPW2010 |




RES 1.91K OHM 0.1% 2/5W 2010
RES 200K OHM 0.1% 2/5W 2010
RES 1.8K OHM 0.1% 2/5W 2010
RES 1M OHM 0.1% 2/5W 2010
RES 1.82K OHM 0.1% 2/5W 2010
RES 200K OHM 0.1% 2/5W 2010
RES 1.91K OHM 0.1% 2/5W 2010
RES 1M OHM 0.1% 2/5W 2010
RES 1M OHM 1% 2/5W 2010
RES 1.96K OHM 0.1% 2/5W 2010
RES 1.82K OHM 0.1% 2/5W 2010
RES 1M OHM 1% 2/5W 2010
RES 1.87K OHM 0.1% 2/5W 2010
RES 1.82K OHM 0.1% 2/5W 2010
RES 1.87K OHM 0.1% 2/5W 2010
RES 200K OHM 0.1% 2/5W 2010
RES 1.87K OHM 0.1% 2/5W 2010
RES 1.91K OHM 0.1% 2/5W 2010
RES 1M OHM 0.1% 2/5W 2010
RES 1.96K OHM 0.1% 2/5W 2010
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Άρθρα
2025/02/23
2025/01/22
2025/07/16
2025/07/22
TNPW20101K96BEEFVishay Dale |
Ποσότητα*
|
Τιμή-στόχος (USD)
|