Ελλάδα
| Αριθμός εξαρτήματος: | RWR89S68R0FPRSL |
|---|---|
| Κατασκευαστής / Μάρκα: | Dale / Vishay |
| Μέρος της περιγραφής: | RES 68 OHM 3W 1% WW AXIAL |
| Φύλλα δεδομένων: |
|
| Κατάσταση RoHs: | Lead free / RoHs compliant |
| Πληρωμή: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Τρόπος αποστολής: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Μερίδιο: |
Ship From: Hong Kong
| Ποσότητα | Τιμή μονάδας |
|---|---|
| 100+ | $6.0619 |
| 300+ | $5.4936 |
| 500+ | $5.1147 |
| 1000+ | $4.7359 |
| 2500+ | $4.689 |
Online υποβολές RFQ: Γρήγορες απαντήσεις, καλύτερες τιμές!
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Ανοχή | ±1% |
| Συντελεστής θερμοκρασίας | ±20ppm/°C |
| Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή | Axial |
| Μέγεθος / Διαστάσεις | 0.187' Dia x 0.560' L (4.75mm x 14.22mm) |
| Σειρά | Military, MIL-PRF-39007, RWR89S |
| Λειτουργία του πίνακα | 68 Ohms |
| Ισχύς (Watts) | 3W |
| Συσκευασία / υπόθεση | Axial |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Πακέτο | Tape & Reel (TR) |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C ~ 250°C |
| Αριθμός Απολύσεις | 2 |
| Ύψος - Καθήμενοι (Max) | - |
| Χαρακτηριστικά | Military, Moisture Resistant |
| Ποσοστό αποτυχίας | P (0.1%) |
| Σύνθεση | Wirewound |
| Αριθμός προϊόντος βάσης | RWR89 |




RES 68 OHM 0.1% 3W AXIAL
RES 68.1 OHM 3W 1% WW AXIAL
RES 68 OHM 3W 1% WW AXIAL
RES 68 OHM 1% 3W AXIAL
RES 68 OHM 3W 0.1% WW AXIAL
RES 68 OHM 3W 0.1% WW AXIAL
RES 68.1 OHM 3W 1% WW AXIAL
RES 68.1 OHM 1% 3W AXIAL
RES 68.1 OHM 3W 1% WW AXIAL
RES 68.1 OHM 3W 1% WW AXIAL
RES 68.1 OHM 3W 1% WW AXIAL
RES 68 OHM 3W 1% WW AXIAL
RES 68 OHM 3W 0.1% WW AXIAL
RES 68 OHM 1% 3W AXIAL
RES 68 OHM 3W 1% WW AXIAL
RES 68.1 OHM 3W 1% WW AXIAL
RES 68.1 OHM 1% 3W AXIAL
RES 68.1 OHM 3W 1% WW AXIAL
RES 68 OHM 3W 1% WW AXIAL
RES 68 OHM 3W 0.1% WW AXIAL
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Άρθρα
2025/01/2
2025/01/15
2024/04/18
2025/08/13
RWR89S68R0FPRSLVishay Dale |
Ποσότητα*
|
Τιμή-στόχος (USD)
|