RWR89S68R0FPRSL Image
Η εικόνα μπορεί να είναι αναπαράσταση.
Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Vishay Dale RWR89S68R0FPRSL
Αριθμός εξαρτήματος: RWR89S68R0FPRSL
Κατασκευαστής / Μάρκα: Dale / Vishay
Μέρος της περιγραφής: RES 68 OHM 3W 1% WW AXIAL
Φύλλα δεδομένων:
1.RWR89S68R0FPRSL.pdf ···
Φύλλο δεδομένων HTML
RWR Series, Military.pdf
Κατάσταση RoHs: Lead free / RoHs compliant
Ποσότητα Τιμή μονάδας
»
    Ανοχή ±1%
    Συντελεστής θερμοκρασίας ±20ppm/°C
    Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial
    Μέγεθος / Διαστάσεις 0.187' Dia x 0.560' L (4.75mm x 14.22mm)
    Σειρά Military, MIL-PRF-39007, RWR89S
    Λειτουργία του πίνακα 68 Ohms
    Ισχύς (Watts) 3W
    Συσκευασία / υπόθεση Axial
    Χαρακτηριστικό προϊόντος Τιμή χαρακτηριστικού
    Πακέτο Tape & Reel (TR)
    Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 250°C
    Αριθμός Απολύσεις 2
    Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
    Χαρακτηριστικά Military, Moisture Resistant
    Ποσοστό αποτυχίας P (0.1%)