RNC55H4023FSR3665 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι αναπαράσταση.
Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Vishay Dale RNC55H4023FSR3665
Αριθμός εξαρτήματος: RNC55H4023FSR3665
Κατασκευαστής / Μάρκα: Dale / Vishay
Μέρος της περιγραφής: RES 402K OHM 1% 1/8W AXIAL
Φύλλα δεδομένων:
1.RNC55H4023FSR36.pdf ···
Φύλλα δεδομένων
ERC (Military RNC/RNR) Series.pdf
Κατάσταση RoHs: Lead free / RoHs compliant
Ποσότητα Τιμή μονάδας
»
    Ανοχή ±1%
    Συντελεστής θερμοκρασίας ±50ppm/°C
    Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial
    Μέγεθος / Διαστάσεις 0.094" Dia x 0.250" L (2.39mm x 6.35mm)
    Σειρά Military, MIL-PRF-55182/01, RNC55
    Λειτουργία του πίνακα 402 kOhms
    Ισχύς (Watts) 0.125W, 1/8W
    Συσκευασία / υπόθεση Axial
    Χαρακτηριστικό προϊόντος Τιμή χαρακτηριστικού
    Πακέτο Tape & Reel (TR)
    Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 175°C
    Αριθμός Απολύσεις 2
    Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
    Χαρακτηριστικά Military, Moisture Resistant, Weldable
    Ποσοστό αποτυχίας S (0.001%)