Ελλάδα
| Αριθμός εξαρτήματος: | RN55D3982FRE6 |
|---|---|
| Κατασκευαστής / Μάρκα: | Dale / Vishay |
| Μέρος της περιγραφής: | RES 39.8K OHM 1/8W 1% AXIAL |
| Φύλλα δεδομένων: |
|
| Κατάσταση RoHs: | Lead free / RoHs compliant |
| Πληρωμή: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Τρόπος αποστολής: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Μερίδιο: |
Ship From: Hong Kong
| Ποσότητα | Τιμή μονάδας |
|---|---|
| 1+ | $0.122 |
| 200+ | $0.0472 |
| 500+ | $0.0455 |
| 1000+ | $0.0448 |
Online υποβολές RFQ: Γρήγορες απαντήσεις, καλύτερες τιμές!
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Ανοχή | ±1% |
| Συντελεστής θερμοκρασίας | ±100ppm/°C |
| Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή | Axial |
| Μέγεθος / Διαστάσεις | 0.090' Dia x 0.240' L (2.29mm x 6.10mm) |
| Σειρά | Military, MIL-R-10509/7, RN55 |
| Λειτουργία του πίνακα | 39.8 kOhms |
| Ισχύς (Watts) | 0.125W, 1/8W |
| Συσκευασία / υπόθεση | Axial |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Πακέτο | Tape & Reel (TR) |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -65°C ~ 175°C |
| Αριθμός Απολύσεις | 2 |
| Ύψος - Καθήμενοι (Max) | - |
| Χαρακτηριστικά | Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety |
| Ποσοστό αποτυχίας | - |
| Σύνθεση | Metal Film |
| Αριθμός προϊόντος βάσης | RN55 |




RES 39.2 OHM 1/8W 1% AXIAL
RES 39.4K OHM 1/8W 1% AXIAL
RES 39.2 OHM 1/8W 1% AXIAL
RES 393 OHM 1/8W 1% AXIAL
RES 397 OHM 1/8W 1% AXIAL
RES 3.92M OHM 1/8W 1% AXIAL
RES 39.2 OHM 1/8W 1% AXIAL
RES 39.2 OHM 1/8W 1% AXIAL
RES 39 OHM 1/8W 1% AXIAL
RES 393K OHM 1/8W 1% AXIAL
RES 393 OHM 1/8W 1% AXIAL
RES 393K OHM 1/8W 1% AXIAL
RES 39.2 OHM 1/8W 1% AXIAL
RES 39.4 OHM 1/8W 1% AXIAL
RES 3.97K OHM 1/8W 1% AXIAL
RES 39 OHM 1/8W 1% AXIAL
RES 39.8K OHM 1/8W 1% AXIAL
RES 397 OHM 1/8W 1% AXIAL
RES 39 OHM 1/8W 1% AXIAL
RES 399 OHM 1/8W 1% AXIAL
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Άρθρα
2025/01/23
2025/08/11
2025/01/26
2025/01/24
RN55D3982FRE6Vishay Dale |
Ποσότητα*
|
Τιμή-στόχος (USD)
|