RN50C7150BRSL Image
Η εικόνα μπορεί να είναι αναπαράσταση.
Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Vishay Dale RN50C7150BRSL
Αριθμός εξαρτήματος: RN50C7150BRSL
Κατασκευαστής / Μάρκα: Dale / Vishay
Μέρος της περιγραφής: RES 715 OHM 1/20W .1% AXIAL
Φύλλα δεδομένων:
1.RN50C7150BRSL.pdf ···
Φύλλα δεδομένων
Cylindrical Battery Holders.pdf
Φύλλο δεδομένων HTML
Κατάσταση RoHs: Lead free / RoHs compliant
Ποσότητα Τιμή μονάδας
»
    Ανοχή ±0.1%
    Συντελεστής θερμοκρασίας ±50ppm/°C
    Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial
    Μέγεθος / Διαστάσεις 0.065' Dia x 0.150' L (1.65mm x 3.81mm)
    Σειρά Military, MIL-R-10509/8, RN50
    Λειτουργία του πίνακα 715 Ohms
    Ισχύς (Watts) 0.05W, 1/20W
    Συσκευασία / υπόθεση Axial
    Χαρακτηριστικό προϊόντος Τιμή χαρακτηριστικού
    Πακέτο Tape & Reel (TR)
    Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 175°C