RLR07C8063FSB14 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι αναπαράσταση.
Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Vishay Dale RLR07C8063FSB14
Αριθμός εξαρτήματος: RLR07C8063FSB14
Κατασκευαστής / Μάρκα: Dale / Vishay
Μέρος της περιγραφής: RES 806K OHM 1% 1/4W AXIAL
Φύλλα δεδομένων:
1.RLR07C8063FSB14.pdf ···
Φύλλα δεδομένων
ERL (Military RLR).pdf
Συναρμολόγηση/προέλευση PCN
RLR07 Failure Rate Notification 05/Oct/2017.pdf
Κατάσταση RoHs: Lead free / RoHs compliant
Ποσότητα Τιμή μονάδας
»
    Ανοχή ±1%
    Συντελεστής θερμοκρασίας ±100ppm/°C
    Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial
    Μέγεθος / Διαστάσεις 0.090' Dia x 0.250' L (2.29mm x 6.35mm)
    Σειρά Military, MIL-PRF-39017/01, RLR07
    Λειτουργία του πίνακα 806 kOhms
    Ισχύς (Watts) 0.25W, 1/4W
    Συσκευασία / υπόθεση Axial
    Χαρακτηριστικό προϊόντος Τιμή χαρακτηριστικού
    Πακέτο Bulk
    Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 150°C
    Αριθμός Απολύσεις 2
    Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
    Χαρακτηριστικά Military, Moisture Resistant, Weldable
    Ποσοστό αποτυχίας S (0.001%)