Ελλάδα

| Αριθμός εξαρτήματος: | 11299.1 |
|---|---|
| Κατασκευαστής / Μάρκα: | Conta-Clip |
| Μέρος της περιγραφής: | PLUG-IN CONNECTOR |
| Φύλλα δεδομένων: |
|
| Κατάσταση RoHs: | RoHS συμμορφώνεται |
| Πληρωμή: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Τρόπος αποστολής: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Μερίδιο: |
Ship From: Hong Kong
| Ποσότητα | Τιμή μονάδας |
|---|---|
| 1+ | $8.3193 |
| 200+ | $3.22 |
| 500+ | $3.1073 |
| 1000+ | $3.0502 |
Online υποβολές RFQ: Γρήγορες απαντήσεις, καλύτερες τιμές!
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Μήκος λωρίδας καλωδίων | 7mm |
| Διάμετρος καλωδίων ή εύρος - mm² | 0.2-4mm² |
| Wire Gauge ή Περιοχή - AWG | 10-22 AWG |
| Τάσης - UL | 300 V |
| Τάσης - IEC | 250 V |
| Τύπος | Plug, Female Sockets |
| Ροπής - Βίδα | 0.5 Nm (4.4 Lb-In) |
| Στυλ λήξης | Screw - Rising Cage Clamp |
| Σειρά | PKB |
| βίδα Μέγεθος | M3 |
| Θέσεις σε κάθε επίπεδο | 15 |
| Plug Wire Έναρξη | 90° |
| Πίσσα | 0.197" (5.00mm) |
| Πακέτο | Bulk |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -30°C ~ 105°C |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Αριθμός θέσεων | 15 |
| Αριθμός Επίπεδα | 1 |
| τοποθέτηση Τύπος | Free Hanging (In-Line) |
| Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση | UL94 V-0 |
| Ύψος μόνωσης | 1.043" (26.50mm) |
| Προστασία Ingress | - |
| Υλικό περιβλήματος | Polyamide (PA66), Nylon 6/6 |
| επικεφαλίδα Προσανατολισμός | - |
| Χαρακτηριστικά | Retention Latches (Wire Side) |
| Τρέχουσες - UL | 15 A |
| Τρέχουσες - IEC | 10A |
| Επαφή Μήκος ουράς | - |
| Επικοινωνήστε με τη συμπλήρωση τελειώστε | - |
| Επικοινωνία Υλικό | Bronze |
| Χρώμα | Green |




POSITIONER SPRING LOADED
BNC STRAIGHT CRIMP PLUG, LMR-400
CONN BNC JACK STR 75 OHM SOLDER
POSITIONER SPRING LOADED
BNC STRAIGHT CRIMP JACK, LMR-400
CONN ADAPT JACK-JACK BNC 75 OHM
POSITIONER SPRING LOADED
SSD 128GB M.2 MODULE NVME
CONN BNC PLUG STR 75 OHM CRIMP
POSITIONER SPRING LOADED
POSITIONER SPRING LOADED
CONN BNC PLUG R/A 75 OHM SOLDER
POSITIONER SPRING LOADED
SSD 256GB M.2 MODULE NVME
TESSEL MICROSD MODULE
MEM CARD MICROSD 32GB CLASS 10
POSITIONER SPRING LOADED
SSD 512GB M.2 MODULE NVME
CONN ADAPTER MICRO SD TO SD
PLUG-IN CONNECTOR
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Άρθρα







2025/02/23
2025/01/22
2025/07/16
2025/07/22
11299.1Conta-Clip, Inc. |
Ποσότητα*
|
Τιμή-στόχος (USD)
|