Ελλάδα
| Αριθμός εξαρτήματος: | CZRFR2V7B-HF |
|---|---|
| Κατασκευαστής / Μάρκα: | Comchip Technology |
| Μέρος της περιγραφής: | DIODE ZENER 2.7V 200MW 1005 |
| Φύλλα δεδομένων: |
|
| Κατάσταση RoHs: | |
| Πληρωμή: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Τρόπος αποστολής: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Μερίδιο: |
Ship From: Hong Kong
| Ποσότητα | Τιμή μονάδας |
|---|---|
| 1+ | $0.1094 |
| 200+ | $0.0437 |
| 500+ | $0.0422 |
| 1000+ | $0.0415 |
Online υποβολές RFQ: Γρήγορες απαντήσεις, καλύτερες τιμές!
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Τάσης - Zener (Nom) (Vz) | 2.7 V |
| Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν | 900 mV @ 10 mA |
| Ανοχή | ±3% |
| Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή | 1005/SOD-323F |
| Σειρά | - |
| Ισχύς - Max | 200 mW |
| Συσκευασία / υπόθεση | 1005 (2512 Metric) |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Πακέτο | Tape & Reel (TR) |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C ~ 125°C |
| τοποθέτηση Τύπος | Surface Mount |
| Σύνθετη αντίσταση (Max) (Zzt) | 100 Ohms |
| Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr | 75 µA @ 1 V |
| Αριθμός προϊόντος βάσης | CZRFR2 |
| CZRFR2V7B-HF Λεπτομέρειες PDF [English] | CZRFR2V7B-HF PDF - EN.pdf |




DIODE ZENER 3.3V 200MW 1005
DIODE ZENER 22V 200MW 1005
DIODE ZENER 3.9V 200MW 1005
DIODE ZENER 4.7V 200MW 1005
DIODE ZENER 4.3V 200MW 1005
DIODE ZENER 12V 200MW 1005
DIODE ZENER 27V 200MW 1005
DIODE ZENER 3V 200MW 1005
DIODE ZENER 2.4V 200MW 1005
DIODE ZENER 24V 200MW 1005
DIODE ZENER 15V 200MW 1005
DIODE ZENER 13V 200MW 1005
DIODE ZENER 3.6V 200MW 1005
DIODE ZENER 39V 200MW 1005
DIODE ZENER 16V 200MW 1005
DIODE ZENER 33V 200MW 1005
DIODE ZENER 18V 200MW 1005
DIODE ZENER 36V 200MW 1005
DIODE ZENER 20V 200MW 1005
DIODE ZENER 30V 200MW 1005
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Άρθρα





2025/01/2
2025/01/15
2024/04/18
2025/08/13
CZRFR2V7B-HFComchip Technology |
Ποσότητα*
|
Τιμή-στόχος (USD)
|