CZRFR2V7B-HF Image
Η εικόνα μπορεί να είναι αναπαράσταση.
Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Comchip Technology CZRFR2V7B-HF
Αριθμός εξαρτήματος: CZRFR2V7B-HF
Κατασκευαστής / Μάρκα: Comchip Technology
Μέρος της περιγραφής: DIODE ZENER 2.7V 200MW 1005
Φύλλα δεδομένων:
1.CZRFR2V7B-HF.pdf ···
Φύλλα δεδομένων
CZRFR2V4B~39VB-HF.pdf
Συσκευασία PCN
Label D/C Chg 24/Mar/2016.pdf
Περιβαλλοντικές πληροφορίες
Comchip Technology RoHS Cert.pdf
PCN Robolescence/ EOL
Mult Dev EOL 13/Aug/2021.pdf
Κατάσταση RoHs:
Ποσότητα Τιμή μονάδας
»
    Τάσης - Zener (Nom) (Vz) 2.7 V
    Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 900 mV @ 10 mA
    Ανοχή ±3%
    Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 1005/SOD-323F
    Σειρά -
    Ισχύς - Max 200 mW
    Συσκευασία / υπόθεση 1005 (2512 Metric)
    Χαρακτηριστικό προϊόντος Τιμή χαρακτηριστικού
    Πακέτο Tape & Reel (TR)
    Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
    τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
    Σύνθετη αντίσταση (Max) (Zzt) 100 Ohms
    Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 75 µA @ 1 V