United Chemi-Con LXY63VB10RM5X11LL
Αριθμός εξαρτήματος: LXY63VB10RM5X11LL
Κατασκευαστής / Μάρκα: Chemi-Con
Μέρος της περιγραφής: CAP ALUM 10UF 20% 63V RADIAL
Φύλλα δεδομένων: None
Κατάσταση RoHs: Lead free / RoHs compliant
Ship From: Hong Kong
Αποκτήστε τις χαμηλότερες τιμές με έρευνα
    Τάση - Ονομαστική 63 V
    Ανοχή ±20%
    Surface Mount Οικόπεδο -
    Μέγεθος / Διαστάσεις 0.197" Dia (5.00mm)
    Σειρά LXY
    Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 41.2 mA @ 120 Hz
    Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 103 mA @ 100 kHz
    Ακροαματικότητα -
    Πόλωση Polar
    Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can
    Πακέτο Bulk
    Χαρακτηριστικό προϊόντος Τιμή χαρακτηριστικού
    Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C
    τοποθέτηση Τύπος Through Hole
    Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
    μόλυβδος Απόσταση 0.079" (2.00mm)
    Αντίσταση 1.9 Ohms
    Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.453" (11.50mm)
    ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) -
    χωρητικότητα 10 µF