Ελλάδα
| Αριθμός εξαρτήματος: | 317100N02 |
|---|---|
| Κατασκευαστής / Μάρκα: | C&K |
| Μέρος της περιγραφής: | SWITCH THUMB HEX 0.1A 120V/28V |
| Φύλλα δεδομένων: |
|
| Κατάσταση RoHs: | |
| Πληρωμή: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Τρόπος αποστολής: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Μερίδιο: |
Ship From: Hong Kong
| Ποσότητα | Τιμή μονάδας |
|---|---|
| 50+ | $106.5777 |
Online υποβολές RFQ: Γρήγορες απαντήσεις, καλύτερες τιμές!
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Στυλ λήξης | PC Pin |
| Σειρά | 3 |
| Τμήμα Πλάτος | 0.315' (8.00mm) |
| ΔΙΑΒΑΣΤΕ | 0 ~ 9, A ~ F |
| Πίνακας Αυτοκόλλητη Διαστάσεις | Rectangular - 31.00mm x 16.28mm |
| Πακέτο | Bulk |
| κώδικα εξόδου | Hexadecimal |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C ~ 65°C |
| Αριθμός τμημάτων | 1 |
| τοποθέτηση Τύπος | Panel Mount, Snap-In |
| Υλικό περιβλήματος | Acrylonitrile Butadiene Styrene (ABS) |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Χαρακτηριστικά | Dust Lens |
| Τέλη Caps | Included |
| ηλεκτρική ζωή | 100,000 Cycles |
| Εμφάνιση χαρακτήρων - Ύψος | - |
| Βάθος πίσω από φλάντζα | 37.85mm |
| Επικοινωνία Αξιολόγηση @ Τάσης | 0.1A @ 120VAC/28VDC |
| Επικοινωνία Υλικό | Copper Alloy |
| Επικοινωνία Finish | - |
| Χρώμα | Black |
| Αριθμός προϊόντος βάσης | 317100 |
| ενεργοποιητής Τύπος | Thumbwheel |




SOCKET 12 POINT 3/4"
ST SOP16
SWITCH THUMB HEX 0.1A 120V/28V
SWITCH THUMB HEX 0.1A 120V/28V
WASHER FLAT #10 FIBRE
THUMB SWITCH
WIRELINE COUPLER ASSY, N(F) CONN
SOCKET 12 POINT 13/16"
SWITCH THUMB HEX 0.1A 120V/28V
SOCKET 12 POINT 11/16"
SWITCH THUMB HEX 0.1A 120V/28V
SWITCH THUMB HEX 0.1A 120V/28V
SWITCH THUMB HEX 0.1A 120V/28V
SOCKET 12 POINT 5/8"
SWITCH THUMB HEX 0.1A 120V/28V
SOCKET 12 POINT 15/16"
SWITCH THUMB HEX 0.1A 120V/28V
SWITCH THUMB HEX 0.1A 120V/28V
SOCKET 12 POINT 7/8"
THUMB SWITCH
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Άρθρα







2025/01/23
2025/08/11
2025/01/26
2025/01/24
317100N02C&K |
Ποσότητα*
|
Τιμή-στόχος (USD)
|