Ελλάδα
| Αριθμός εξαρτήματος: | TR2/C518S-3-R |
|---|---|
| Κατασκευαστής / Μάρκα: | Coiltronics (Eaton) |
| Μέρος της περιγραφής: | FUSE GLASS 3A 250VAC 2AG |
| Φύλλα δεδομένων: |
|
| Κατάσταση RoHs: | RoHS συμμορφώνεται |
| Πληρωμή: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Τρόπος αποστολής: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Μερίδιο: |
Ship From: Hong Kong
| Ποσότητα | Τιμή μονάδας |
|---|---|
| 1+ | $0.4533 |
| 200+ | $0.1763 |
| 500+ | $0.1704 |
| 1500+ | $0.1659 |
Online υποβολές RFQ: Γρήγορες απαντήσεις, καλύτερες τιμές!
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Τάση Αξιολόγηση - AC | 250 V |
| Μέγεθος / Διαστάσεις | 0.217' Dia x 0.598' L (5.50mm x 15.20mm) |
| Σειρά | C518 |
| Χρόνος απόκρισης | Fast Blow |
| Συσκευασία / υπόθεση | 2AG, 5mm x 15mm (Axial) |
| Πακέτο | Tape & Reel (TR) |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | - |
| τοποθέτηση Τύπος | Through Hole |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Τήξη I²t | 6.1 |
| Fuse Τύπος | Cartridge, Glass |
| DC κρύο αντίσταση | 0.038 Ohms |
| Τρέχουσα βαθμολογία (ενισχυτές) | 3 A |
| Χρώμα | - |
| Σπάζοντας Χωρητικότητα @ Ονομαστική τάση | 100A |
| Πρακτορείο έγκρισης | CSA, UL |
| TR2/C518S-3-R Λεπτομέρειες PDF [English] | TR2/C518S-3-R PDF - EN.pdf |




FUSE GLASS 2.5A 250VAC 2AG
FUSE BRD MNT 5A 125VAC/VDC AXIAL
S501 10A BUSS FA TR2 1500 REEL -
FUSE CERAMIC 6.3A 250VAC 5X20MM
FUSE GLASS 6.3A 125VAC 5X20MM
FUSE GLASS 2A 250VAC 2AG
FUSE GLASS 250MA 250VAC 2AG
FUSE GLASS 100MA 250VAC 2AG
FUSE GLASS 750MA 250VAC 2AG
FUSE GLASS 3.5A 250VAC 2AG
FUSE GLASS 750MA 250VAC 2AG
FUSE GLASS 4A 250VAC 2AG
FUSE GLASS 125MA 250VAC 2AG
FUSE GLASS 375MA 250VAC 2AG
FUSE GLASS 375MA 250VAC 2AG
C518 4A BUSS 1500T/R F
FUSE GLASS 500MA 250VAC 2AG
FUSE GLASS 4A 250VAC 2AG
FUSE GLASS 5A 250VAC 2AG
FUSE GLASS 500MA 250VAC 2AG
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Άρθρα







2025/02/23
2025/01/22
2025/07/16
2025/07/22
TR2/C518S-3-REaton - Electronics Division |
Ποσότητα*
|
Τιμή-στόχος (USD)
|