Ελλάδα

| Αριθμός εξαρτήματος: | LP30220707 |
|---|---|
| Κατασκευαστής / Μάρκα: | Coiltronics (Eaton) |
| Μέρος της περιγραφής: | CONN BARRIER STRIP 7CIRC 0.437" |
| Φύλλα δεδομένων: |
|
| Κατάσταση RoHs: | |
| Πληρωμή: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Τρόπος αποστολής: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Μερίδιο: |
Ship From: Hong Kong
| Ποσότητα | Τιμή μονάδας |
|---|---|
| 1+ | $2.1106 |
| 200+ | $0.8434 |
| 500+ | $0.8152 |
| 1000+ | $0.8004 |
Online υποβολές RFQ: Γρήγορες απαντήσεις, καλύτερες τιμές!
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Gauge Wire | 12-22 AWG |
| Αξιολόγηση τάσης | 150V |
| Top Καταγγελία | Screws with Captive Plate |
| Υλικό συγκράτησης του άκρου | Steel |
| Τερματίστε το βύσμα του τερματικού | Zinc |
| Terminal Block Τύπος | Barrier Block |
| Σειρά | LP3000 |
| Πίσσα | 0.437' (11.10mm) |
| Πακέτο | Bulk |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C ~ 105°C |
| Αριθμός Wire Καταχωρήσεις | 7 |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Αριθμός σειρών | 1 |
| Αριθμός Κυκλωμάτων | 7 |
| τοποθέτηση Τύπος | Through Hole |
| Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση | UL94 V-0 |
| Υλικό - Μόνωση | Thermoplastic |
| Χαρακτηριστικά | - |
| Τρέχουσα βαθμολογία (ενισχυτές) | 30A |
| Χρώμα | Black |
| κάτω Καταγγελία | PC Pin |
| φράγμα Τύπος | 2 Wall (Dual) |




CONN BARRIER STRIP 7CIRC 0.437"
CONN BARRIER STRIP 9CIRC 0.437"
CONN BARRIER STRIP 5CIRC 0.437"
CONN BARRIER STRP 10CIRC 0.437"
CONN BARRIER STRIP 5CIRC 0.437"
CONN BARRIER STRP 14CIRC 0.437"
CONN BARRIER STRIP LP3000 SER
CONN BARRIER STRIP 6CIRC 0.437"
MAGNUM LP SERIES
CONN BARRIER STRIP 8CIRC 0.437"
PANEL 281X231MM
CONN BARRIER STRP 14CIRC 0.437"
CONN BARRIER STRP 20CIRC 0.437"
LP3000 SERIES BARRIER STRIP
CONN BARRIER STRIP 6CIRC 0.437"
CONN BARRIER STRP 14CIRC 0.437"
CONN BARRIER STRIP 4CIRC 0.437"
CONN BARRIER STRIP 3CIRC 0.437"
CONN BARRIER STRP 14CIRC 0.437"
CONN BARRIER STRIP 4CIRC 0.437"
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Άρθρα







2024/04/11
2024/12/30
2025/08/13
2025/01/21
LP30220707Eaton - Electronics Division |
Ποσότητα*
|
Τιμή-στόχος (USD)
|