FP1008R1-R150-R Image
Η εικόνα μπορεί να είναι αναπαράσταση.
Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Eaton - Electronics Division FP1008R1-R150-R
Αριθμός εξαρτήματος: FP1008R1-R150-R
Κατασκευαστής / Μάρκα: Coiltronics (Eaton)
Μέρος της περιγραφής: FIXED IND 150NH 79A 0.17MOHM SMD
Φύλλα δεδομένων:
1.FP1008R1-R150-R.pdf ···
Συσκευασία PCN
Shipping Box and Labels 05/Jan/2018.pdf
Κατάσταση RoHs:
Ποσότητα Τιμή μονάδας
»
    Τύπος -
    Ανοχή ±10%
    Μέγεθος / Διαστάσεις 0.425' L x 0.315' W (10.80mm x 8.00mm)
    θωράκιση Unshielded
    Σειρά FP1008
    Ακροαματικότητα -
    Q @ Συχν -
    Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard
    Πακέτο Tape & Reel (TR)
    Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C
    Χαρακτηριστικό προϊόντος Τιμή χαρακτηριστικού
    τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
    Υλικό - Πυρήνας Ferrite
    Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100 kHz
    Επαγωγή 150 nH
    Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.315' (8.00mm)
    Συχνότητα - Αυτο Resonant -
    Αντίσταση DC (DCR) 0.17mOhm
    Τρέχουσα βαθμολογία (ενισχυτές) 79 A
    Τρέχουσα - Κορεσμός (ISAT) 90A