Ελλάδα
| Αριθμός εξαρτήματος: | FP1008R1-R150-R |
|---|---|
| Κατασκευαστής / Μάρκα: | Coiltronics (Eaton) |
| Μέρος της περιγραφής: | FIXED IND 150NH 79A 0.17MOHM SMD |
| Φύλλα δεδομένων: |
|
| Κατάσταση RoHs: | |
| Πληρωμή: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Τρόπος αποστολής: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Μερίδιο: |
Ship From: Hong Kong
| Ποσότητα | Τιμή μονάδας |
|---|---|
| 1+ | $1.3849 |
| 10+ | $1.2904 |
| 25+ | $1.1906 |
| 50+ | $0.9923 |
| 100+ | $0.9327 |
| 250+ | $0.8335 |
Online υποβολές RFQ: Γρήγορες απαντήσεις, καλύτερες τιμές!
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Τύπος | - |
| Ανοχή | ±10% |
| Μέγεθος / Διαστάσεις | 0.425' L x 0.315' W (10.80mm x 8.00mm) |
| θωράκιση | Unshielded |
| Σειρά | FP1008 |
| Ακροαματικότητα | - |
| Q @ Συχν | - |
| Συσκευασία / υπόθεση | Nonstandard |
| Πακέτο | Tape & Reel (TR) |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C ~ 125°C |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| τοποθέτηση Τύπος | Surface Mount |
| Υλικό - Πυρήνας | Ferrite |
| Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή | 100 kHz |
| Επαγωγή | 150 nH |
| Ύψος - Καθήμενοι (Max) | 0.315' (8.00mm) |
| Συχνότητα - Αυτο Resonant | - |
| Αντίσταση DC (DCR) | 0.17mOhm |
| Τρέχουσα βαθμολογία (ενισχυτές) | 79 A |
| Τρέχουσα - Κορεσμός (ISAT) | 90A |




FIXED IND 180NH 79A 0.17MOHM SMD
FIXED IND 470NH 61A 0.29MOHM SMD
FIXED IND 180NH 74A 0.18MOHM SMD
FIXED IND 270NH 79A 0.17MOHM SMD
FIXED IND 120NH 74A 0.18MOHM SMD
FIXED IND 220NH 74A 0.18MOHM SMD
FIXED IND 150NH 65A 0.17MOHM SMD
FIXED IND 120NH SMD
FIXED IND 120NH 79A 0.17MOHM SMD
FIXED IND 150NH 74A 0.18MOHM SMD
FIXED IND 300NH 79A 0.17MOHM SMD
FIXED IND 180NH 63A 0.17MOHM SMD
FIXED IND 270NH 74A 0.18MOHM SMD
IND FLAT PAC, 150NH, 50A,2 PADS,
FIXED IND 390NH 61A 0.29MOHM SMD
FIXED IND 100NH 65A 0.17MOHM SMD
FIXED IND 150NH 63A 0.17MOHM SMD
FIXED IND 220NH 79A 0.17MOHM SMD
FIXED IND 120NH 63A 0.17MOHM SMD
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Άρθρα
2025/01/2
2025/01/15
2024/04/18
2025/08/13
FP1008R1-R150-REaton - Electronics Division |
Ποσότητα*
|
Τιμή-στόχος (USD)
|