Ελλάδα
| Αριθμός εξαρτήματος: | SC43-2R2 |
|---|---|
| Κατασκευαστής / Μάρκα: | Bel |
| Μέρος της περιγραφής: | FIXED IND 2.2UH 2.7A 47 MOHM SMD |
| Φύλλα δεδομένων: |
|
| Κατάσταση RoHs: | Lead free / RoHs compliant |
| Πληρωμή: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Τρόπος αποστολής: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Μερίδιο: |
Ship From: Hong Kong
| Ποσότητα | Τιμή μονάδας |
|---|---|
| 1+ | $0.1613 |
Online υποβολές RFQ: Γρήγορες απαντήσεις, καλύτερες τιμές!
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Τύπος | Wirewound |
| Ανοχή | ±20% |
| Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή | - |
| Standard Πακέτο | 1,500 |
| Μέγεθος / Διαστάσεις | 0.189" L x 0.169" W (4.80mm x 4.30mm) |
| θωράκιση | Unshielded |
| Σειρά | SC43 |
| Ακροαματικότητα | - |
| Q @ Συχν | - |
| Κατάσταση εξαρτήματος | Active |
| Συσκευασία | Tape & Reel (TR) |
| Συσκευασία / υπόθεση | Nonstandard |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C ~ 125°C |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| τοποθέτηση Τύπος | Surface Mount |
| Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Υλικό - Πυρήνας | - |
| Κατασκευαστής Standard Lead Time | 16 Weeks |
| Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή | 7.96MHz |
| Επαγωγή | 2.2µH |
| Ύψος - Καθήμενοι (Max) | 0.138" (3.50mm) |
| Συχνότητα - Αυτο Resonant | - |
| Λεπτομερής περιγραφή | 2.2µH Unshielded Wirewound Inductor 2.7A 47 mOhm Max Nonstandard |
| Αντίσταση DC (DCR) | 47 mOhm Max |
| τρέχουσα Αξιολόγηση | 2.7A |
| Τρέχουσες - Κορεσμός | 2.6A |




FIXED IND 27UH 740MA 522 MOHM
FIXED IND 33UH 720MA 540 MOHM
FIXED IND 1.8UH 2.9A 42 MOHM SMD
FIXED IND 3.3UH 2.15A 58MOHM SMD
FIXED IND 27UH 740MA 522MOHM SMD
FIXED IND 22UH 860MA 378 MOHM
FIXED IND 2.2UH 2.7A 47 MOHM SMD
FIXED IND 1.4UH 3.1A 38 MOHM SMD
FIXED IND 33UH 720MA 540MOHM SMD
FIXED IND 3.3UH 2.15A 58 MOHM
FIXED IND 22UH 860MA 378MOHM SMD
FIXED IND 2.7UH 2.5A 52 MOHM SMD
FIXED IND 39UH 640MA 587MOHM SMD
FIXED IND 1.4UH 3.1A 38 MOHM SMD
FIXED IND 1UH 3.2A 33 MOHM SMD
FIXED IND 2.7UH 2.5A 52 MOHM SMD
FIXED IND 39UH 640MA 587 MOHM
FIXED IND 3.9UH 1.98A 76MOHM SMD
FIXED IND 3.9UH 1.98A 76 MOHM
FIXED IND 1.8UH 2.9A 42 MOHM SMD
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Άρθρα
2024/10/30
2025/05/30
2025/01/9
2025/01/22
SC43-2R2Bel |
Ποσότητα*
|
Τιμή-στόχος (USD)
|