Ελλάδα
| Αριθμός εξαρτήματος: | ME40A1202C01 |
|---|---|
| Κατασκευαστής / Μάρκα: | SL Power Electronics Manufacture of Condor/Ault Brands |
| Μέρος της περιγραφής: | AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 41W |
| Φύλλα δεδομένων: |
|
| Κατάσταση RoHs: | RoHS συμμορφώνεται |
| Πληρωμή: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Τρόπος αποστολής: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Μερίδιο: |
Ship From: Hong Kong
Online υποβολές RFQ: Γρήγορες απαντήσεις, καλύτερες τιμές!
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Βάρος | 0.551 lb (249.93 g) |
| Τάσης - Έξοδος | 12V |
| Τάση - Είσοδος | 90 ~ 264 VAC |
| Μέγεθος / Διαστάσεις | 3.78' L x 2.17' W x 1.32' H (96.0mm x 55.0mm x 33.6mm) |
| Σειρά | ME40 (40W) |
| περιοχή Χρησιμοποιούμενη | North America |
| Ισχύς (Watts) | 41 W |
| Πόλωση | Positive Center |
| Πακέτο | Box |
| Υποδοχή εξόδου | Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C ~ 50°C |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Καμία κατανάλωση ενέργειας φορτίου | 100mW (Max) |
| Τύπος εισόδου | Cord (Sold Separately) |
| Υποδοχή εισόδου | NEMA 1-15P |
| Μορφή | Wall Mount (Class II) |
| Αποδοτικότητα | Level VI |
| Τρέχουσες - εξόδου (Max) | 3.4A |
| καλώδιο Μήκος | 4.7' (1.45m) |
| Αριθμός προϊόντος βάσης | ME40A1202 |
| Πρακτορείο έγκρισης | CB, CE, DEMKO, UL |
| εφαρμογές | Medical |




AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 41W
AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 41W
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 41W
AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 41W
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 41W
AC/DC DESKTOP ADAPTER 15V
AC/DC DESKTOP ADAPTER 9V 36W
AC/DC DESKTOP ADAPTER
MICRONE 2020+RoHS
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 41W
AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 41W
AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 41W
AC/DC DESKTOP ADAPTER 5V 25W
SOT-23-5
SOT23-5 1703+PBF
AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 41W
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Άρθρα
2025/02/23
2025/01/22
2025/07/16
2025/07/22
ME40A1202C01SL Power Electronics Manufacture of Condor/Ault Brands |
Ποσότητα*
|
Τιμή-στόχος (USD)
|