Ελλάδα
| Αριθμός εξαρτήματος: | AT27BV020-90TI |
|---|---|
| Κατασκευαστής / Μάρκα: | Micrel / Microchip Technology |
| Μέρος της περιγραφής: | IC EPROM 2MBIT PARALLEL 32TSOP |
| Φύλλα δεδομένων: |
|
| Κατάσταση RoHs: | Lead free / RoHs compliant |
| Πληρωμή: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Τρόπος αποστολής: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Μερίδιο: |
Ship From: Hong Kong
Online υποβολές RFQ: Γρήγορες απαντήσεις, καλύτερες τιμές!
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Γράψτε χρόνο κύκλου - Word, Page | - |
| Τάσης - Προμήθεια | 2.7V ~ 3.6V, 4.5V ~ 5.5V |
| Τεχνολογία | EPROM - OTP |
| Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή | 32-TSOP |
| Σειρά | - |
| Συσκευασία / υπόθεση | 32-TFSOP (0.724', 18.40mm Width) |
| Πακέτο | Tray |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C ~ 85°C (TC) |
| τοποθέτηση Τύπος | Surface Mount |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Τύπος μνήμης | Non-Volatile |
| Μέγεθος μνήμης | 2Mbit |
| Οργάνωση μνήμης | 256K x 8 |
| Διασύνδεση μνήμης | Parallel |
| Μορφή μνήμης | EPROM |
| Αριθμός προϊόντος βάσης | AT27BV020 |
| Χρόνος πρόσβασης | 90 ns |
| AT27BV020-90TI Λεπτομέρειες PDF [English] | AT27BV020-90TI PDF - EN.pdf |




AT27BV020-90TI
H Y-IC είναι διανομέας υψηλής ποιότητας προϊόντων της Micrel / Microchip Technology, παρέχοντας στους πελάτες τα καλύτερα προϊόντα και υπηρεσίες.
Το AT27BV020-90TI αποτελεί μια μνήμη EPROM παράλληλης πρόσβασης 2Mb (256K x 8) από την Micrel / Microchip Technology.
Μνήμη EPROM παράλληλης πρόσβασης 2Mb (256K x 8)
Παράλληλη διεπαφή
Χρόνος προσπέλασης 90ns
Λειτουργία τάσης από 2,7V έως 3,6V ή 4,5V έως 5,5V
Ευρεία θερμική ζώνη λειτουργίας από -40°C έως 85°C
Υψηλής πυκνότητας και ταχεία μνήμη EPROM
Χαμηλή κατανάλωση ενέργειας
Ευρεία τάση και θερμοκρασιακή περιοχή για ευέλικτες εφαρμογές
Πακέτο 32-TSOP (0,724", 18,40mm πλάτος)
Συσκευασία σε δίσκους
Το προϊόν αυτό δεν κινείται προς απόσυρση
Διαθέσιμα ισοδύναμα ή εναλλακτικά μοντέλα, παρακαλούμε επικοινωνήστε με την ομάδα πωλήσεων για περισσότερες πληροφορίες
Βιομηχανικό εξοπλισμό
Τηλεπικοινωνίες
Καταναλωτικές ηλεκτρονικές συσκευές
Η πιο εγκυρότερη τεχνική προδιαγραφή για το AT27BV020-90TI είναι διαθέσιμη στην ιστοσελίδα μας. Συνιστάται στους πελάτες να το κατεβάσουν.
Συστήνουμε στους πελάτες να ζητούν προσφορές για το AT27BV020-90TI μέσω της ιστοσελίδας μας. Πάρτε μια προσφορά τώρα για να επωφεληθείτε από την περιορισμένης διάρκειας προσφορά μας.
IC EPROM 4MBIT PARALLEL 32VSOP
IC EPROM 4MBIT PARALLEL 32PLCC
IC EPROM 2MBIT PARALLEL 32PLCC
IC EPROM 2MBIT PARALLEL 32VSOP
IC EPROM 2MBIT PARALLEL 32VSOP
IC EPROM 2MBIT PARALLEL 32TSOP
IC EPROM 4MBIT PARALLEL 32PLCC
IC EPROM 2MBIT PARALLEL 32VSOP
IC EPROM 4MBIT PARALLEL 32TSOP
IC EPROM 2MBIT PARALLEL 32TSOP
ATMEL TSSOP
IC EPROM 2MBIT PARALLEL 32PLCC
IC EPROM 2MBIT PARALLEL 32TSOP
IC EPROM 2MBIT PARALLEL 32TSOP
AT27BV020-20CI ATMEL
IC EPROM 4MBIT PARALLEL 32VSOP
IC EPROM 4MBIT PARALLEL 32PLCC
IC EPROM 2MBIT PARALLEL 32VSOP
IC EPROM 2MBIT PARALLEL 32PLCC
IC EPROM 4MBIT PARALLEL 32PLCC
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Άρθρα







2025/02/23
2025/01/22
2025/07/16
2025/07/22
AT27BV020-90TIMicrochip Technology |
Ποσότητα*
|
Τιμή-στόχος (USD)
|