Ελλάδα

| Αριθμός εξαρτήματος: | AV60C-048L-150F06N |
|---|---|
| Κατασκευαστής / Μάρκα: | Artesyn Embedded Power |
| Μέρος της περιγραφής: | DC DC CONVERTER 15V 100W |
| Φύλλα δεδομένων: |
|
| Κατάσταση RoHs: | Lead free / RoHs compliant |
| Πληρωμή: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Τρόπος αποστολής: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Μερίδιο: |
Ship From: Hong Kong
| Ποσότητα | Τιμή μονάδας |
|---|---|
| 1+ | $167.6333 |
| 200+ | $66.8879 |
| 500+ | $64.6517 |
| 1000+ | $63.5487 |
Online υποβολές RFQ: Γρήγορες απαντήσεις, καλύτερες τιμές!
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Τάσης - Έξοδος 3 | - |
| Τάσης - Έξοδος 2 | - |
| Τάσης - Υλοποίηση 1 | 15V |
| Τάση - Εισόδου (Min) | 36V |
| Τάση - Εισόδου (Max) | 75V |
| Τύπος | Non-Isolated PoL Module |
| Μέγεθος / Διαστάσεις | 2.40" L x 2.30" W x 0.50" H (61.0mm x 58.4mm x 12.7mm) |
| Σειρά | AV60C (150W) |
| Ισχύς (Watts) | 100 W |
| Συσκευασία / υπόθεση | 9-DIP Module, 1/2 Brick |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Πακέτο | Bulk |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C ~ 100°C |
| Αριθμός Εξόδων | 1 |
| τοποθέτηση Τύπος | Through Hole |
| Χαρακτηριστικά | Remote On/Off |
| Αποδοτικότητα | 87% |
| Τρέχουσες - εξόδου (Max) | 6.7A |
| Χαρακτηριστικά ελέγχου | Enable, Active Low |
| εφαρμογές | ITE (Commercial) |




DC DC CONVERTER 12V 75W
DC DC CONVERTER 15V 50W
SWITCH SNAP ACTION
DC DC CONVERTER 12V 100W
DC DC CONVERTER 15V 150W
DC DC CONVERTER 12V 100W
DC DC CONVERTER 15V 50W
DC DC CONVERTER 15V 100W
DC DC CONVERTER 15V 75W
DC DC CONVERTER 15V 150W
SWITCH SNAP SPST-NC 100MA 30V
SWITCH SNAP SPST-NC 100MA 30V
DC DC CONVERTER 12V 150W
AVAGO SOP8
AVAGO DIP8/SO
SWITCH SNAP ACTION
AVNERA QFN
DC DC CONVERTER 12V 150W
DC DC CONVERTER 15V 75W
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Άρθρα
2025/02/23
2025/01/22
2025/07/16
2025/07/22
AV60C-048L-150F06NArtesyn Embedded Power |
Ποσότητα*
|
Τιμή-στόχος (USD)
|