Ελλάδα
| Αριθμός εξαρτήματος: | MAX194ACWE+ |
|---|---|
| Κατασκευαστής / Μάρκα: | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Μέρος της περιγραφής: | IC ADC 14BIT SAR 16SOIC |
| Φύλλα δεδομένων: |
|
| Κατάσταση RoHs: | |
| Πληρωμή: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Τρόπος αποστολής: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Μερίδιο: |
Ship From: Hong Kong
| Ποσότητα | Τιμή μονάδας |
|---|---|
| 46+ | $37.9473 |
Online υποβολές RFQ: Γρήγορες απαντήσεις, καλύτερες τιμές!
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Τάσης - Προμήθεια, Ψηφιακή | ±5V |
| Τάσης - Προμήθεια, Αναλογική | ±5V |
| Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή | 16-SOIC |
| Σειρά | - |
| Ρυθμός δειγματοληψίας (ανά δευτερόλεπτο) | 85k |
| Τύπος αναφοράς | External |
| Αναλογία - S / H: ADC | 1:1 |
| Συσκευασία / υπόθεση | 16-SOIC (0.295', 7.50mm Width) |
| Πακέτο | Tube |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0°C ~ 70°C |
| Αριθμός εισόδων | 1 |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Αριθμός Bits | 14 |
| Αριθμός μετατροπέων A / D | 1 |
| τοποθέτηση Τύπος | Surface Mount |
| Τύπος εισόδου | Single Ended |
| Χαρακτηριστικά | - |
| Διασύνδεση δεδομένων | SPI |
| Διαμόρφωση | S/H-ADC |
| Αριθμός προϊόντος βάσης | MAX194 |
| Αρχιτεκτονική | SAR |
| MAX194ACWE+ Λεπτομέρειες PDF [English] | MAX194ACWE+ PDF - EN.pdf |




STEP-UP DC-DC CONVERTER
MAX194AEWE MAXIM
MAX1947TA18 MAXIM
IC REG BOOST 3V 185MA 8TDFN
IC REG BOOST 2.5V 214MA 8TDFN
IC ADC 14BIT SAR 16DIP
IC REG BOOST 3.3V 169MA 8TDFN
IC ADC 14BIT SAR 16SOIC
MAXIM TDFN-8
IC ADC 14BIT SAR 16SOIC
MAXIM DIP16
IC ADC 14BIT SAR 16SOIC
IC ADC 14BIT SAR 16SOIC
STEP-UP DC-DC CONVERTER
IC ADC 14BIT 85KSPS 16DIP
14-BIT, 85KSPS ADC
IC ADC
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Άρθρα






2024/04/11
2024/12/30
2025/08/13
2025/01/21
MAX194ACWE+Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
Ποσότητα*
|
Τιμή-στόχος (USD)
|