Ελλάδα
| Αριθμός εξαρτήματος: | 7131 BL005 |
|---|---|
| Κατασκευαστής / Μάρκα: | Alpha Wire |
| Μέρος της περιγραφής: | HOOK-UP STRND 22AWG BLU 100' |
| Φύλλα δεδομένων: |
|
| Κατάσταση RoHs: | |
| Πληρωμή: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Τρόπος αποστολής: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Μερίδιο: |
Ship From: Hong Kong
| Ποσότητα | Τιμή μονάδας |
|---|---|
| 1+ | $148.6064 |
| 3+ | $137.6773 |
| 5+ | $130.392 |
| 10+ | $123.1075 |
| 25+ | $114.3656 |
| 50+ | $108.5384 |
| 100+ | $94.6982 |
Online υποβολές RFQ: Γρήγορες απαντήσεις, καλύτερες τιμές!
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Gauge Wire | 22 AWG |
| Τάση | 300V |
| Σειρά | MIL-W-16878E Type E |
| Ακροαματικότητα | UL Style 1430 |
| Πακέτο | Spool |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C ~ 105°C |
| Μήκος | 100.0' (30.5m) |
| μπουφάν χρώμα | Blue |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Jacket (μόνωση) Πάχος | 0.016' (0.41mm) |
| Jacket (μόνωση) Υλικό | Poly-Vinyl Chloride (XLPVC), Irradiated |
| Jacket (μόνωση) Διάμετρος | 0.062' (1.57mm) |
| Χαρακτηριστικά | - |
| μαέστρος Strand | 7/30 |
| μαέστρος Υλικό | Copper, Tinned |
| Τύπος καλωδίου | Hook-Up |
| Αριθμός προϊόντος βάσης | 7131 |




IC SRAM 8KBIT PARALLEL 52PLCC
HOOK-UP STRND 22AWG BLACK 1000'
HOOK-UP STRND 22AWG ORG 100'
IC SRAM 8KBIT PARALLEL 52PLCC
HOOK-UP STRND 22AWG GRN 1000'
HOOK-UP STRND 22AWG BRN 100'
HOOK-UP STRND 22AWG ORANGE 1000'
IC SRAM 8KBIT PARALLEL 52PLCC
HOOK-UP STRND 22AWG BLU 1000'
HOOK-UP STRND 22AWG BRN 1000'
HOOK-UP STRND 22AWG BLACK 100'
HOOK-UP STRND 22AWG RED 100'
IC SRAM 8KBIT PARALLEL 64TQFP
IC SRAM 8KBIT PARALLEL 64TQFP
HOOK-UP STRND 22AWG GRN 100'
HOOK-UP STRND 22AWG SLATE 1000'
HOOK-UP STRND 22AWG RED 1000'
HOOK-UP STRND 22AWG SLATE 100'
IC SRAM 8KBIT PARALLEL 64TQFP
IC SRAM 8KBIT PARALLEL 64TQFP
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Άρθρα
2025/01/2
2025/01/15
2024/04/18
2025/08/13
7131 BL005Alpha Wire |
Ποσότητα*
|
Τιμή-στόχος (USD)
|