Ελλάδα
| Αριθμός εξαρτήματος: | SH150T-0.46-78 |
|---|---|
| Κατασκευαστής / Μάρκα: | AlfaMag Electronics (AMGIS) |
| Μέρος της περιγραφής: | FIXED IND 78UH 460MA 800 MOHM TH |
| Φύλλα δεδομένων: |
|
| Κατάσταση RoHs: | |
| Πληρωμή: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Τρόπος αποστολής: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Μερίδιο: |
Ship From: Hong Kong
| Ποσότητα | Τιμή μονάδας |
|---|---|
| 1+ | $8.5179 |
| 200+ | $3.3984 |
| 400+ | $3.2855 |
| 1000+ | $3.2298 |
Online υποβολές RFQ: Γρήγορες απαντήσεις, καλύτερες τιμές!
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Τύπος | Toroidal |
| Ανοχή | ±20% |
| Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή | - |
| Μέγεθος / Διαστάσεις | 0.433" L x 0.441" W (11.00mm x 11.20mm) |
| θωράκιση | Unshielded |
| Σειρά | SH150 |
| Ακροαματικότητα | - |
| Q @ Συχν | - |
| Συσκευασία / υπόθεση | Radial, Horizontal - Corner Terminals |
| Πακέτο | Tray |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C ~ 125°C |
| τοποθέτηση Τύπος | Through Hole |
| Υλικό - Πυρήνας | Iron Powder |
| Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή | 10 kHz |
| Επαγωγή | 78 µH |
| Ύψος - Καθήμενοι (Max) | 0.280" (7.10mm) |
| Συχνότητα - Αυτο Resonant | - |
| Αντίσταση DC (DCR) | 800mOhm |
| Τρέχουσα βαθμολογία (ενισχυτές) | 460 mA |
| Τρέχουσα - Κορεσμός (ISAT) | - |




FIXED IND 374UH 200MA 2.7 OHM TH
FIXED IND 375UH 360MA 1.3 OHM TH
FIXED IND 173UH 540MA 600MOHM TH
FIXED IND 377UH 680MA 1 OHM TH
FIXED IND 39UH 680MA 300 MOHM TH
FIXED IND 256UH 250MA 2.2 OHM TH
FIXED IND 78UH 820MA 300 MOHM TH
FIXED IND 252UH 440MA 900MOHM TH
FIXED IND 55UH 560MA 500 MOHM TH
FIXED IND 248UH 830MA 600MOHM TH
FIXED IND 26UH 840MA 200 MOHM TH
FIXED IND 118UH 380MA 1.2 OHM TH
FIXED IND 26UH 450MA 620 MOHM TH
FIXED IND 39UH 340MA 800 MOHM TH
FIXED IND 168UH 1.02A 400MOHM TH
FIXED IND 115UH 670MA 400MOHM TH
FIXED IND 54UH 1A 200 MOHM TH
FIXED IND 176UH 300MA 1.4 OHM TH
FIXED IND 79UH 250MA 1.5 OHM TH
FIXED IND 55UH 300MA 1 OHM TH
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Άρθρα
2025/02/23
2025/01/22
2025/07/16
2025/07/22
SH150T-0.46-78Amgis, LLC |
Ποσότητα*
|
Τιμή-στόχος (USD)
|