Ελλάδα

| Αριθμός εξαρτήματος: | 0743003145 |
|---|---|
| Κατασκευαστής / Μάρκα: | Affinity Medical Technologies - Molex |
| Μέρος της περιγραφής: | CONN RCPT HDM 144POS PCB |
| Φύλλα δεδομένων: |
|
| Κατάσταση RoHs: | |
| Πληρωμή: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Τρόπος αποστολής: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Μερίδιο: |
Ship From: Hong Kong
Online υποβολές RFQ: Γρήγορες απαντήσεις, καλύτερες τιμές!
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Αξιολόγηση τάσης | 250V |
| Λήξη | Press-Fit |
| Σειρά | HDM (High Density Metric) 74300 |
| Πίσσα | 0.079" (2.00mm) |
| Πακέτο | Tube |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C ~ 105°C |
| Αριθμός σειρών | 6 |
| Αριθμός θέσεων Loaded | All |
| Αριθμός θέσεων | 144 |
| Αριθμός στηλών | 24 |
| τοποθέτηση Τύπος | Through Hole |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση | UL94 V-0 |
| Χαρακτηριστικά | Mating Guide, Stackable |
| Τρέχουσα βαθμολογία (ενισχυτές) | 1A |
| Επικοινωνία Διάταξη Τυπικό | - |
| Επικοινωνία Τέλος Πάχος | - |
| Επικοινωνία Finish | Gold |
| Χρήση Connector | - |
| Τύπος υποδοχής | Receptacle, Female Sockets |
| Στυλ Connector | HDM |
| Χρώμα | Black |
| Αριθμός προϊόντος βάσης | 074300 |




HDM DC STKG MOD PF 3.0 72 CKT LE
CONN RCPT HDM 144POS PCB
CONN RCPT HDM 72POS PCB
HDM DC STKG MOD PF3.0 144CKT LEA
CONN RCPT HDM 144POS PCB
CONN RCPT HDM 72POS PCB
CONN RCPT HDM 72POS PCB
CONN RCPT HDM 144POS PCB
CONN RCPT HDM 72POS PCB
CONN RCPT 144POS PCB
CONN RCPT HDM 72POS PCB
CONN RCPT HDM 144POS PCB
CONN RCPT HDM 72POS PCB
CONN HEADER HDM 72POS PCB
CONN RCPT HDM 144POS PCB
CONN RCPT HDM 144POS PCB
HDM DC STKG MOD PF3.5 30""SAU 14
CONN HEADER HDM 72POS PCB
CONN RCPT HDM 72POS PCB
CONN RCPT HDM 144POS PCB
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Άρθρα






2025/02/23
2025/01/22
2025/07/16
2025/07/22
0743003145Molex |
Ποσότητα*
|
Τιμή-στόχος (USD)
|