Ελλάδα
| Αριθμός εξαρτήματος: | ATS-17G-201-C3-R0 |
|---|---|
| Κατασκευαστής / Μάρκα: | Advanced Thermal Solutions, Inc. |
| Μέρος της περιγραφής: | HEATSINK 50X50X12MM XCUT T412 |
| Φύλλα δεδομένων: |
|
| Κατάσταση RoHs: | |
| Πληρωμή: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Τρόπος αποστολής: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Μερίδιο: |
Ship From: Hong Kong
| Ποσότητα | Τιμή μονάδας |
|---|---|
| 100+ | $4.7764 |
Online υποβολές RFQ: Γρήγορες απαντήσεις, καλύτερες τιμές!
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Πλάτος | 1.969' (50.00mm) |
| Τύπος | Top Mount |
| Θερμική Αντίσταση @ Φυσικό | - |
| Θερμική Αντίσταση @ Καταναγκαστική Air Flow | 8.29°C/W @ 100 LFM |
| Σχήμα | Square, Fins |
| Σειρά | pushPIN™ |
| Έκλυση ενέργειας Rise @ Θερμοκρασία | - |
| πακέτο Ψύξη | Assorted (BGA, LGA, CPU, ASIC...) |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Πακέτο | Bulk |
| υλικό Finish | Blue Anodized |
| Υλικό | Aluminum |
| Μήκος | 1.969' (50.00mm) |
| Ύψος πτερυγίων | 0.472' (12.00mm) |
| Διάμετρος | - |
| Αριθμός προϊόντος βάσης | ATS-17G |
| Μέθοδος συνημμένο | Push Pin |




HEATSINK 54X54X10MM XCUT
HEATSINK 54X54X12MM XCUT
HEATSINK 50X50X10MM XCUT T766
HEATSINK 50X50X10MM XCUT T412
HEATSINK 50X50X6MM XCUT T766
HEATSINK 50X50X6MM XCUT T412
HEATSINK 50X50X10MM XCUT
HEATSINK 50X50X12MM XCUT
HEATSINK 50X50X12MM XCUT T766
HEATSINK 60X60X6MM XCUT
HEATSINK 54X54X6MM XCUT
HEATSINK 54X54X25MM XCUT T412
HEATSINK 54X54X25MM XCUT
HEATSINK 54X54X6MM XCUT T766
HEATSINK 54X54X6MM XCUT T412
HEATSINK 54X54X12MM XCUT T766
HEATSINK 54X54X10MM XCUT T412
HEATSINK 54X54X10MM XCUT T766
HEATSINK 54X54X12MM XCUT T412
HEATSINK 54X54X25MM XCUT T766
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Άρθρα
2025/01/2
2025/01/15
2024/04/18
2025/08/13
ATS-17G-201-C3-R0Advanced Thermal Solutions Inc. |
Ποσότητα*
|
Τιμή-στόχος (USD)
|