Ελλάδα
| Αριθμός εξαρτήματος: | ATS-03G-43-C3-R0 |
|---|---|
| Κατασκευαστής / Μάρκα: | Advanced Thermal Solutions, Inc. |
| Μέρος της περιγραφής: | HEATSINK 25X25X10MM L-TAB T412 |
| Φύλλα δεδομένων: |
|
| Κατάσταση RoHs: | |
| Πληρωμή: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Τρόπος αποστολής: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Μερίδιο: |
Ship From: Hong Kong
| Ποσότητα | Τιμή μονάδας |
|---|---|
| 100+ | $4.2944 |
Online υποβολές RFQ: Γρήγορες απαντήσεις, καλύτερες τιμές!
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Πλάτος | 0.984' (25.00mm) |
| Τύπος | Top Mount |
| Θερμική Αντίσταση @ Φυσικό | - |
| Θερμική Αντίσταση @ Καταναγκαστική Air Flow | 29.12°C/W @ 100 LFM |
| Σχήμα | Square, Fins |
| Σειρά | pushPIN™ |
| Έκλυση ενέργειας Rise @ Θερμοκρασία | - |
| πακέτο Ψύξη | Assorted (BGA, LGA, CPU, ASIC...) |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Πακέτο | Bulk |
| υλικό Finish | Blue Anodized |
| Υλικό | Aluminum |
| Μήκος | 0.984' (25.00mm) |
| Ύψος πτερυγίων | 0.394' (10.00mm) |
| Διάμετρος | - |
| Αριθμός προϊόντος βάσης | ATS-03G |
| Μέθοδος συνημμένο | Push Pin |




HEATSINK 25X25X10MM L-TAB
HEATSINK 57.9X60.96X22.86MM T412
HEATSINK 25X25X25MM L-TAB
HEATSINK 25X25X10MM L-TAB T766
HEATSINK 25X25X25MM L-TAB T766
HEATSINK 57.9X60.96X22.86MM
HEATSINK 57.9X60.96X17.78MM
HEATSINK 57.9X60.96X11.43MM T412
HEATSINK 25X25X15MM L-TAB T412
HEATSINK 25X25X30MM L-TAB
HEATSINK 25X25X25MM L-TAB T412
HEATSINK 57.9X60.96X17.78MM T412
HEATSINK 57.9X60.96X22.86MM T766
HEATSINK 25X25X15MM L-TAB T766
HEATSINK 25X25X20MM L-TAB T766
HEATSINK 57.9X60.96X17.78MM T766
HEATSINK 25X25X15MM L-TAB
HEATSINK 25X25X20MM L-TAB
HEATSINK 57.9X60.96X11.43MM T766
HEATSINK 25X25X20MM L-TAB T412
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Άρθρα
2024/04/11
2024/12/30
2025/08/13
2025/01/21
ATS-03G-43-C3-R0Advanced Thermal Solutions Inc. |
Ποσότητα*
|
Τιμή-στόχος (USD)
|