Ελλάδα
| Αριθμός εξαρτήματος: | AX7PBF1-983.0400T |
|---|---|
| Κατασκευαστής / Μάρκα: | Abracon |
| Μέρος της περιγραφής: | XTAL OSC XO 983.0400MHZ LVPECL |
| Φύλλα δεδομένων: |
|
| Κατάσταση RoHs: | |
| Πληρωμή: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Τρόπος αποστολής: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Μερίδιο: |
Ship From: Hong Kong
| Ποσότητα | Τιμή μονάδας |
|---|---|
| 1+ | $17.827 |
| 250+ | $6.8987 |
| 500+ | $6.6561 |
| 1000+ | $6.5361 |
Online υποβολές RFQ: Γρήγορες απαντήσεις, καλύτερες τιμές!
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Τάσης - Προμήθεια | 2.5V |
| Τύπος | XO (Standard) |
| Μέγεθος / Διαστάσεις | 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) |
| Σειρά | ClearClock™ AX7 |
| Ακροαματικότητα | - |
| Συσκευασία / υπόθεση | 8-SMD, No Lead |
| Πακέτο | Tape & Reel (TR) |
| Παραγωγή | LVPECL |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C ~ 85°C |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| τοποθέτηση Τύπος | Surface Mount |
| Ύψος - Καθήμενοι (Max) | 0.075" (1.90mm) |
| Λειτουργία | Enable/Disable |
| Σταθερότητα συχνότητας | ±25ppm |
| Συχνότητα | 983.04 MHz |
| Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) | 94mA |
| Τρέχουσες - Προμήθεια (Απενεργοποίηση) (Max) | 86mA |
| Βασικό συντονιστή | Crystal |
| Απόλυτη εμβέλεια (APR) | - |




XTAL OSC XO 987.6543MHZ LVPECL
XTAL OSC XO 100.0000MHZ LVPECL
XTAL OSC XO 983.0400MHZ LVPECL
XTAL OSC XO 945.0000MHZ LVPECL
XTAL OSC XO 945.0000MHZ LVPECL
XTAL OSC XO 987.6543MHZ LVPECL
XTAL OSC XO 945.0000MHZ LVPECL
XTAL OSC XO 933.1200MHZ LVPECL
XTAL OSC XO 960.0000MHZ LVPECL
XTAL OSC XO 986.0000MHZ LVPECL
XTAL OSC XO 987.6543MHZ LVPECL
XTAL OSC XO 960.0000MHZ LVPECL
XTAL OSC XO 986.0000MHZ LVPECL
XTAL OSC XO 960.0000MHZ LVPECL
XTAL OSC XO 100.0000MHZ LVPECL
XTAL OSC XO 983.0400MHZ LVPECL
XTAL OSC XO 986.0000MHZ LVPECL
XTAL OSC XO 933.1200MHZ LVPECL
XTAL OSC XO 1.0000GHZ LVPECL SMD
XTAL OSC XO 100.0000MHZ LVPECL
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Άρθρα
2024/10/30
2025/05/30
2025/01/9
2025/01/22
AX7PBF1-983.0400TAbracon LLC |
Ποσότητα*
|
Τιμή-στόχος (USD)
|