AX7PBF1-983.0400T Image
Η εικόνα μπορεί να είναι αναπαράσταση.
Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Abracon LLC AX7PBF1-983.0400T
Αριθμός εξαρτήματος: AX7PBF1-983.0400T
Κατασκευαστής / Μάρκα: Abracon
Μέρος της περιγραφής: XTAL OSC XO 983.0400MHZ LVPECL
Φύλλα δεδομένων:
1.AX7PBF1-983.040.pdf ···
Περιβαλλοντικές πληροφορίες
Abracon REACH.pdf
Κατάσταση RoHs:
Ποσότητα Τιμή μονάδας
»
    Τάσης - Προμήθεια 2.5V
    Τύπος XO (Standard)
    Μέγεθος / Διαστάσεις 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
    Σειρά ClearClock™ AX7
    Ακροαματικότητα -
    Συσκευασία / υπόθεση 8-SMD, No Lead
    Πακέτο Tape & Reel (TR)
    Παραγωγή LVPECL
    Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
    Χαρακτηριστικό προϊόντος Τιμή χαρακτηριστικού
    τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
    Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.075" (1.90mm)
    Λειτουργία Enable/Disable
    Σταθερότητα συχνότητας ±25ppm
    Συχνότητα 983.04 MHz
    Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 94mA
    Τρέχουσες - Προμήθεια (Απενεργοποίηση) (Max) 86mA