Ελλάδα
| Αριθμός εξαρτήματος: | NLV74HC32ADR2G |
|---|---|
| Κατασκευαστής / Μάρκα: | AMI Semiconductor/onsemi |
| Μέρος της περιγραφής: | IC GATE OR 4CH 2-INP 14SOIC |
| Φύλλα δεδομένων: |
|
| Κατάσταση RoHs: | |
| Πληρωμή: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Τρόπος αποστολής: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Μερίδιο: |
Ship From: Hong Kong
| Ποσότητα | Τιμή μονάδας |
|---|---|
| 1+ | $0.2738 |
| 10+ | $0.2162 |
| 30+ | $0.1915 |
| 100+ | $0.1607 |
| 500+ | $0.1469 |
| 1000+ | $0.1388 |
Online υποβολές RFQ: Γρήγορες απαντήσεις, καλύτερες τιμές!
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Τάσης - Προμήθεια | 2V ~ 6V |
| Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή | 14-SOIC |
| Σειρά | Automotive, AEC-Q100, 74HC |
| Συσκευασία / υπόθεση | 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Πακέτο | Tape & Reel (TR) |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C ~ 125°C |
| Αριθμός εισόδων | 2 |
| Αριθμός Κυκλωμάτων | 4 |
| τοποθέτηση Τύπος | Surface Mount |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Max καθυστέρηση διάδοσης @ V, Max CL | 13ns @ 6V, 50pF |
| λογική Τύπος | OR Gate |
| Επίπεδο λογικής εισόδου - Χαμηλή | 0.5V ~ 1.8V |
| Επίπεδο λογικής εισόδου - Υψηλή | 1.5V ~ 4.2V |
| Χαρακτηριστικά | - |
| Τρέχουσες - ηρεμίας (Max) | 1 µA |
| Τρέχουσες - Έξοδος High, Low | 5.2mA, 5.2mA |
| Αριθμός προϊόντος βάσης | 74HC32 |
| NLV74HC32ADR2G Λεπτομέρειες PDF [English] | NLV74HC32ADR2G PDF - EN.pdf |




NLV74HC32AD - QUAD 2-INPUT OR GA
IC TXRX NON-INVERT 6V 20SOIC
IC FF D-TYPE SNGL 8BIT 20SOIC
NLV74HC32AD - QUAD 2-INPUT OR GA
IC MULTIPLEXER 8INPUT 16TSSOP
IC BUFFER NON-INVERT 6V 16TSSOP
IC TXRX NON-INVERT 6V 20TSSOP
NLV74HC393AD - DUAL 4-STAGE BINA
IC TXRX NON-INVERT 6V 20SOIC
IC GATE OR 4CH 2-INP 14TSSOP
IC FF D-TYPE SNGL 8BIT 20TSSOP
IC FF D-TYPE SNGL 8BIT 20SOIC
OCTAL 3-STATE NI LATCH 20SOIC
IC BINARY COUNTR DL 4BIT 14SOIC
IC TXRX NON-INVERT 6V 20TSSOP
IC GATE OR 4CH 2-INP 14SOIC
IC FF D-TYPE SNGL 8BIT 20TSSOP
IC MULTIPLEXER 1 X 8:1 16SOIC
IC DECADE COUNTR DL 4BIT 16SOIC
IC FF D-TYPE SNGL 8BIT 20SOIC
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Άρθρα





2025/01/23
2025/08/11
2025/01/26
2025/01/24
NLV74HC32ADR2Gonsemi |
Ποσότητα*
|
Τιμή-στόχος (USD)
|