Ελλάδα
| Αριθμός εξαρτήματος: | BC857CLT1 |
|---|---|
| Κατασκευαστής / Μάρκα: | AMI Semiconductor/onsemi |
| Μέρος της περιγραφής: | TRANS PNP 45V 0.1A SOT23-3 |
| Φύλλα δεδομένων: |
|
| Κατάσταση RoHs: | Lead free / RoHs compliant |
| Πληρωμή: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Τρόπος αποστολής: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Μερίδιο: |
Ship From: Hong Kong
Online υποβολές RFQ: Γρήγορες απαντήσεις, καλύτερες τιμές!
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Τάσης - συλλέκτη εκπομπού Ανάλυση (Max) | 45 V |
| VCE Κορεσμός (Max) @ Ib, Ic | 650mV @ 5mA, 100mA |
| transistor Τύπος | PNP |
| Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή | SOT-23-3 (TO-236) |
| Σειρά | - |
| Ισχύς - Max | 300 mW |
| Συσκευασία / υπόθεση | TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
| Πακέτο | Tape & Reel (TR) |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| τοποθέτηση Τύπος | Surface Mount |
| Συχνότητα - Μετάβαση | 100MHz |
| DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce | 420 @ 2mA, 5V |
| Τρέχουσες - Συλλέκτης αποκοπής (Max) | 15nA (ICBO) |
| Τρέχουσες - Συλλέκτης (Ic) (Max) | 100 mA |
| Αριθμός προϊόντος βάσης | BC857 |
| BC857CLT1 Λεπτομέρειες PDF [English] | BC857CLT1 PDF - EN.pdf |




BC857CLT1
Η Y-IC είναι διανομέας υψηλής ποιότητας προϊόντων της μάρκας onsemi. Θα παρέχουμε στους πελάτες μας τα καλύτερα προϊόντα και υπηρεσίες.
Το BC857CLT1 είναι ένα PNP διπολικό τρανζίστορ της onsemi. Σχεδιάστηκε για γενικής χρήσης εφαρμογές ενίσχυσης και διακοπής ρεύματος.
Πινιοδιό τρανζίστορ PNP
Ρεύμα συλλέκτη 100 mA
Τάση διαχωρισμού συλλέκτη-εκπομπού 45 V
Υψηλός DC λόγος ενίσχυσης 420 (τουλάχιστον)
Συχνότητα μετάβασης 100 MHz
Εύρος λειτουργικής θερμοκρασίας από -55°C έως 150°C
Κατάλληλο για ευρεία γκάμα εφαρμογών γενικής ενίσχυσης και διακοπής
Υψηλή απόδοση και αξιοπιστία
Συμπαγής επιφανειακής συναρμολόγησης συσκευασία
Συσκευασία/Κάψουλα: TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Συσκευασία συσκευής προμηθευτή: SOT-23-3 (TO-236)
Το BC857CLT1 αποτελεί παρωχημένο προϊόν.
Συνιστάται στους πελάτες να επικοινωνούν με την ομάδα πωλήσεών μας μέσω της ιστοσελίδας για πληροφορίες σχετικά με αντίστοιχα ή εναλλακτικά μοντέλα.
Κυκλώματα γενικής ενίσχυσης
Κυκλώματα διακοπής
Ηλεκτρονική κατανάλωσης
Βιομηχανικά συστήματα ελέγχου
Η πιο πρόσφατη προδιαγραφή για το BC857CLT1 είναι διαθέσιμη στην ιστοσελίδα μας. Συνιστάται η λήψη του για λεπτομερείς τεχνικές προδιαγραφές.
Συνιστάται στους πελάτες να λάβουν προσφορές για το BC857CLT1 μέσω της ιστοσελίδας μας. Ζητήστε προσφορά τώρα και επωφεληθείτε από την περιορισμένη χρονική προσφορά μας.
Interface
BC857CM NXP
INFINEON NA
TRANS PNP 45V 0.1A SOT23-3
BC857CE6327 INFIENO
TRANS PNP 45V 0.1A SOT23
TRANS PNP 45V 0.1A SOT883
NEXPERIA BC857 - PNP GENERAL PUR
NOW NEXPERIA BC857CM
TRANS PNP 45V 0.1A SOT23
TRANS PNP 45V 0.1A DFN1006B-3
BC857CG Original
NEXPERIA BC857CMB - SMALL SIGNAL
Interface
TRANS PNP 45V 0.1A SOT23-3
BC857CMB NXP
BC857CF PHILIPS
Interface
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Άρθρα




2024/10/30
2025/05/30
2025/01/9
2025/01/22
BC857CLT1onsemi |
Ποσότητα*
|
Τιμή-στόχος (USD)
|