Ελλάδα

| Αριθμός εξαρτήματος: | TPC13C0 |
|---|---|
| Κατασκευαστής / Μάρκα: | ALCOSWITCH Switches / TE Connectivity |
| Μέρος της περιγραφής: | SWITCH PUSH SPST-NO 1A 125V |
| Φύλλα δεδομένων: |
|
| Κατάσταση RoHs: | |
| Πληρωμή: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Τρόπος αποστολής: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Μερίδιο: |
Ship From: Hong Kong
| Ποσότητα | Τιμή μονάδας |
|---|---|
| 1+ | $22.1333 |
| 200+ | $8.8322 |
| 500+ | $8.5367 |
| 1000+ | $8.3903 |
Online υποβολές RFQ: Γρήγορες απαντήσεις, καλύτερες τιμές!
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Τάση Αξιολόγηση - DC | 20 V |
| Τάση Αξιολόγηση - AC | 125 V |
| Τύπος | Standard |
| Στυλ λήξης | Solder Lug |
| Λειτουργία διακόπτη | Off-Mom |
| Σειρά | TP |
| Πίνακας Αυτοκόλλητη Διαστάσεις | Circular - 4.83mm Dia |
| Πακέτο | Bulk |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -30°C ~ 65°C |
| τοποθέτηση Τύπος | Panel Mount, Rear |
| μηχανική ζωή | - |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Τιμή χαρακτηριστικού |
|---|---|
| Προστασία Ingress | - |
| Φωτισμός Τάσης (ονομαστική) | - |
| Φωτισμός τύπο, το χρώμα | - |
| Χαρακτηριστικά | - |
| ηλεκτρική ζωή | 60,000 Cycles |
| Τρέχουσα βαθμολογία (ενισχυτές) | 1A (AC/DC) |
| Χρώμα - ενεργοποιητή / Cap | Black |
| Κύκλωμα | SPST-NO |
| Αριθμός προϊόντος βάσης | TPC13 |
| ενεργοποιητής Τύπος | Round, Plunger |
| ενεργοποιητή Σήμανση | No Marking |




TVS DIODE 11.1VWM 18.2VC TO277A
SWITCH PUSH SPST-NO 1A 125V
TVS DIODE 11.1VWM 18.2VC TO277A
TVS DIODE 11.1VWM 18.2VC TO277A
TVS DIODE 9.72VWM 17.3VC TO277A
SWITCH PUSHBUTTON SPDT 1A 125V
SWITCH PUSH SPST-NO 1A 125V
TVS DIODE 11.1V 18.2V TO277A
TVS DIODE 11.1VWM 18.2VC TO277A
SWITCH PUSH SPST-NO 1A 125V
TVS DIODE 11.1V 18.2V TO277A
TVS DIODE 11.1V 18.2V TO277A
SWITCH PUSH SPST-NO 1A 125V
SWITCH PUSHBUTTON SPDT 1A 125V
TVS DIODE 11.1V 18.2V TO277A
TVS DIODE 9.72V 17.3V TO277A
TVS DIODE 11.1VWM 18.2VC TO277A
TVS DIODE 11.1VWM 18.2VC TO277A
TVS DIODE 11.1V 18.2V TO277A
SWITCH PUSH SPST-NO 1A 125V
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Άρθρα





2025/01/2
2025/01/15
2024/04/18
2025/08/13
TPC13C0TE Connectivity ALCOSWITCH Switches |
Ποσότητα*
|
Τιμή-στόχος (USD)
|